SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fuuun - Przygotowywanie formy 2015

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63156

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
No tak - z babami źle ale bez nich jeszcze gorzej ;)
Ktoś się z tym nie zgodzi?

Spokojnie Panowie, z Wami jest dokładnie tak samo :D

Dziennik faktycznie bardzo fajnie prowadzony także warto śledzić poczynania Patryka.
Też dziś robię nogi a wieczorem zaczynam paking do Sopotu.

Ps. Specjalnie tego nie napisałam, żeby Ci to na żywo powiedzieć


Zmieniony przez - Doris.K w dniu 2015-07-16 12:12:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
kiedyś była fajna scena w rodzinie zastępczej która zapadła mi w głowie:
pytał sie policjant tego ojca tych dzieci "to skoro Pan tak narzeka to po co Pan ma żonę" ?
odpowiedzial "bo bez niej bym narzekał jeszcze więcej" true...

a faceci jakby nie patrzeć to bardzo proste urządzenia instrukcja obsługi myśle ze na jednej kartce by się skończyła u kobit nie wiem czy Biblia by krótsza nie była


Zmieniony przez - Hekade w dniu 2015-07-16 12:58:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Eee no nie ma co na nas tak narzekać, gdyby było wam tak źle przy nas to nie szukalibyscie drugiej połówki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21510 Napisanych postów 30766 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870157
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Nie, nie czituje...

joke... pewnie że czituje

4 na 6 posiłków będą trzymane.
Będzie to 500g kury i 400g ryżu/kaszy/makaronu i pół słoika sosu meksykańskiego z lidla rozbite na 4 porcje. (prawie zero fatu)

Śniadanie intuicujne ale głównie białko, bardzo mało tłuszczu (to już 5 posiłek)
a jakieś 2 posiłki na mieście będą grane.

Fat wyrzucam z diety na pt,sob,ndz,pon, bo jak wiadomo jedno "danie" na mieście to równowartość prawie że dziennego zapotrzebowania na fat. Mam nadzieje że jakoś mi to sensownie wyjdzie.

Właśnie zmienilem 4 opony na letnie ... w końcu U mamy w aucie. Jadę zaraz odkurzyć w środku i umyć bolid żeby się jechało wygodnie. Nie powiem yebałem sie z godzine w słońcu przy tych kołach, cardio done na dzisiaj

Wieczorem dodam foty przygotowanego wstępnie jedzonka i zdam relacje z trneingu.
Dziś asekuracyjnie jeszcze siady ciężarami dla dzieci ale wstępnie zmęczę kopyta.
Jutro robie offa, sobota wieczór może jakiś trening machnę w 3city, niedziela też. W poniedziałek off

Łapcie kolejną fotę






Zmieniony przez - Fuuun w dniu 2015-07-16 14:10:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Kazda fotka coraz lepsza - ciekawe jakie beda nastepne !;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
zaj**istataka sesja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Siemanko, napisze na szybko dzisiaj bo trochę zmęczony.
W Gdańsku i Sopocie byłem od piątku od 15 do poniedziałku do 12, w sumie o 17-18 wróciłem dzisiaj do domu.
Zmęczony, najedzony, i na pewno mega zmotywowany.

Jutro już wszystko opiszę. I cały wyjazd, i diete, trneing, itd.
Pododaje foty i filmy z all time fitenss, powerpitu.
I z zawodnikami, w tym z kvrewsko dociętym Marianem. Masakra :)

Trzymajcie sie, cała reszta jutro, bo mam do zrobienia jeszcze trochę dzisiaj, a chcę pójść szybciej spać.
Dzis zasnąłem o 4 a wstałem o 9 także lipa...

Muszę sie pochwalić że wygrałem konkurs od UNS na selfie z produktem, i niebawem przyjdzie paczuszka o wartości 300zł
do mnie co niezmiernie mnie cieszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Paczka wyjdzie jutro więc w środę powinna być w Twoich rękach. Raz jeszcze serdecznie gratuluję.
Czekam na jakąś relację z wyjazdu z Sopotu bo niestety osobiście Cię nie widziałam nawet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
a Twoja ukochana czyt twój dziennik ?:P
sesja faktycznie fajnaa , będzie super pamiątka na potem !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Treningowy by monita - I Will Never Give Up!

Następny temat

Kamil R - przygotowania do zawodów Mistrzostw Śląska oraz Polski

WHEY premium