SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fuuun - Przygotowywanie formy 2015

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62908

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
24.03.2015

Wypiska z wczoraj, czyli z wtorku
Poszła klatka i bicepsy, razem z dobrym kolegą z siłki, dawno nie trenowaliśmy razem.
Wyszedł dobry trening

________________

wyciskanie sztangi leżąc 4x6-5
wyciskanie na smithu głową w góre 4x6-5
wyciskanie hantli głową w górę 2x10-8

uginanie ramion ze sztangą łamana na modlitewniku 3x8-6
uginanie ramion ze sztangą prostą stojąc 3x8-6
________________

wl 125x5
wl na smithu 110x5

reszta mnie nie interesuje, ciężko do odcinki.
Z zapasem, za tydzien wszędzie podokładam

Dzisiaj już 25.03.2015

Dzień bez treningu, odpoczywam.
Co nie co mogę już powiedzieć o tym treningu który robię.
Objętość mała, pompa średnia, przez brak dropów, i zakres ruchów raczej niski.
Kończąc trening pomimo tego że każda seria jak nie na maksa z cieżarem, to na maksa dokładnie i powoli, czuje
zawsze lekki niedosyt. Ale stosuje sie do zalecień. 4xweek tylko to wracac do domu i jeść...

Wbrew pozorom, nawet solidy zakwas i na plecach po poniedziałkowym treningu, i na klacie po wczoraj

Z czasem jak dorzucę ciężarów, będzie jeszcze lepiej.

Dziewczyna już mi powiedziała że buzia znowu sie zaokrągliła troche wiec postęp masowy jest
Ale to nie istotne, przede mną jeszcze 3,5 tygodnia, i licze na to że wykorzystam dobrze ten czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Trening z kolegą a foty gdzie? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Stosowanie sie do zaleceń to dla mnie podstawa a tez sie dziwie, ze brak fotki z wspólnego treningu, do mnie jak Polako wpadnie to fota obowiązkowo hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
to juz masa leci ? :P pogubilem sie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Ja właśnie zarzuciłem loadera i zmieszałem troche z inna przedtreningówka jeszcze, dzisiaj troche nadprogramowo barki z tricepsem, bedzie wojna, czuje to. Tak cielu, teraz 4 tyg jeszcze masy według zaleceń. Kończę, i dalej lece z tym czym zacząłem, czyli z redu, forma będzie na czas, dzisiaj lece do siebie na siłke, bedzie pare filmików. Wieczorem wszystko będziecie widzieli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
26.03.2015

Nadprogramowo dzisiaj barki i triceps.
Ciężko siłowo, mega trening, dobre nastawienie, ciężary mogą być, ale będzie lepiej :)

_________________

1.wyciskanie z przed głowy sztangi siedząc 4x6-5
2.dociąganie sztangi do mostka 4x8-6
3.unoszenie hantli bokiem w górę 3x10-8

4.francuz sztangą leżąc 3x10-6
5.pompki na poręczach 1x12

_________________

1. 100 x 5
2. 75 x 6

reszta mnie nie interesuje.

Śmieszna ilość na triceps ? zdecydowanie, ale pompa mnie rozrywała o dziwo
Teraz szybki prysznic i do koryta jeść. Ciąg dalszy redukcji już za chwile, więc wyciagne maksa
z tych 4 tygodni.

A tutaj wideo z ostaniej serii



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
jeszcze mozesz sie siłowo pobawic :) ja już za dużo przeszedłem z moimi barkami :) a całe szczęscie ze rosna tak jak by same :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139508
gruba muza :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Szarpie niczym Reksio szynke ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Oldscholowa muza :) Musi być. Ja właśnie zdewastowałem nogi, doszedłem w siadach do 170kg w serii wiecej już nie siadałem, za tydzień podorzucam :) Dzisiaj trening ograniczył się do siadów tylnych, pare seri na hack maszynie i uginania leżąc... Potem dam wypiskę bo póki co dochodzę do siebie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Treningowy by monita - I Will Never Give Up!

Następny temat

Kamil R - przygotowania do zawodów Mistrzostw Śląska oraz Polski

WHEY premium