SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fuuun/Dziennik-bjj/sf/siłownia.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12899

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Witam
Może ktoś nieliczny mnie jeszcze pamięta, kiedyś miałem tu dziennik.

Nie ukrywam że ten dziennik nie będzie jakoś za bardzo interesujący, ponieważ mam na prawdę mało czasu do robienia porządnych i obszernych wypisek.

Dziennik ten będzie służył mi głównie do zapisywania swoich poczynań. A z doświadczenia wiem że to pomaga.

Imie : Patryk
Rok urodzenia : 1995r.
Wzrost : 177cm
Waga : 78,5kg
Aktualny cel : Ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć

Wymiarów ciała nie mam, bo nie mierze. Wagę planuje trzymać na poziomie 77/79kg.

Plan Treningowy
Poniedziałek- Bjj
Wtorek- Siłownia
Środa- Submission fighting
Czwartek- Submission fighting
Piątek- Bjj
Sobota- Wolne
Niedziela- Siłownia

W piątek zamierzam w bliskiej przyszłości dołożyć jeszcze trening Submission fighting.

Suple jakie używam :
Carbo z Treca, Bcaa z activlaba oraz białeczko z activlaba. Do tego zawsze po śniadaniu witaminy "Multipack" z Treca.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
tfuu, coś mi się poyebało, nie wiem czemu napisałem tak. Treningi góra 2x dziennie, jednak szkoła nie pozwala na więcej. W wakacje robiłem 3x tren po 2h w sierpniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 679 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8638
Foto?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Mma nie robię z 2 powodów :
-kontuzja (za 4miechy się okaże czy mogę już zacząć)
-wg. mnie, słabe jeszcze umiejętności, muszę jeszcze dużo potrenować sam parter żeby ogarniać na mma.











I suple






Zmieniony przez - Fuuun w dniu 2011-11-20 13:19:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
20 listopada 2011

Pobudka o godzinie 13:00 (regeneracja ! pełną parą !)
Dzień raczej regeneracyjny.
Trening siłowo-wytrzymałościowy wykonany.
Zrobiłem 3 obwody po ok. 10 ćwiczeń (już nie pamiętam)
Trening był intuicyjny i nie za ciężki. Bo jutro sparingi na Bjj.
1obwód-przerwa-2obwód-3obwód
Czyli przerw mało.
Zasnąłem o 23:00.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
21 listopada 2011

Pobudka o godzinie 6:00.
Śniadanko i na 8:00 do szkoły.
W szkole wypiłem białko, zjadłem płatki owsiane. Trochę surówki (jestem w szkole gastronomicznej, w poniedziałek mamy zajęcia na kuchni) i obiad (makaron, mięso).
O 15:20 koniec szkoły.
Po szkole od razu trening na 16:30.
Koniec treningu godzina 18:00.
Po treningu Bcaa, carbo.
19:00- powrót do domu godzina 19:00.
Jedzenie: Kurczak, ryż, brokuły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
22 listopada 2011

Jutro do szkoły na 8:50.
Pobudka o godzinie 6:50, godzina 7:55 mam autobus.
Lekcje do godziny 14:30.
W domu będę około godziny 15:30.
Na korki z matmy o godzinie 17:00.
18:00 koniec korków.

Nie wiem jak jutro z treningiem siłowym. Być może pójdę, być może nie. Zależeć to będzie od mojej jutrzejszej formy.

PS: waga: 78kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
"Być może pójdę, być może nie"

Bojowe nastawienie;d

Zmieniony przez - Dżings w dniu 2011-11-21 21:35:51

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
up.
"Zależeć to będzie od mojej jutrzejszej formy"

Dopiero co dodałem siłkę do treningów bjj i sf, dlatego nie wiem jak moje ciało zareaguje na tyle ciężkich treningów tygodniowo, dodając jeszcze po 6/8 godzin lekcji dziennie i dojazd 10km do szkoły.

Nie pasuje ! Nie pisz !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
"Aktualny cel : Ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć"
Więc myślałem, że niezależnie od wszystkiego, treningu nie będziesz odpuszczać.
"Nie pasuje! Nie pisz!"
Mi to rybka;]
Pzdr!

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć nie jest równe Zajechać się, zajechać się, zajechać się.

Dobra każdy ma swoje zdanie, do niczego to nie prowadzi. Nie róbmy syfu i nie spamujmy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
27 listopada 2011

Witam !
Wypisek nie było bo była mała kontuzja kolana i nie robiłem treningów. W sobotę odwiedziłem Łódź, w której odbywała się gala KSW.

Z kolanem wydaje mi się że już wszystko gra. Więc jutro idę normalnie na trening (kimona). Za 10 min trzeba iść spać bo jutro trzeba wstać o 6:10 do szkoły.

Jak w każdy poniedziałek jutro nie ma mnie w domu od 6:10 do 19:00.

Na razie robię sam parter, czekam do marca. Wtedy pójdę do okulisty i zobaczymy co powie na temat mojego oka, mam nadzieję że będę mógł już zacząć wszystko normalnie bez kłopotów ćwiczyć.

Cały tydzień zapowiada się ciężko, muszę się troszeczkę poduczyć do sprawdzianików...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW, a ilosc powtorzen!

Następny temat

trening do oceny i do poprawek

WHEY premium