SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fala/w drodze po zdrowie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Hey zdrzala fajnie by było mi do przyzwoitego poziomu jeszcze daleko.
W robocie wdrażamy nowy program więc jest mały zapieprz, weekendowo spędzam w pracy

27.05.2012

Dzień spędziłam u rodziców ale było przyzwoicie.

28.05.2012

Ćwiczenia TBC 40min

29.05.2012


Ćwiczenia Kettlebell (6kg)

30.05.2012


31.05.2012


01.06.2012


Kupiłam od rolnika kurę zielononóżkę ugotowałam rosół, wyszedł tłusty i smaczny. Część przerobiłam na pomidorową. Do bilansu dochodzi więc zupa i mięso z kury.

02.06.2012


Park 1h

Zmieniony przez - Fala23 w dniu 2012-06-02 21:46:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 536 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4310
Kupiłam od rolnika kurę zielononóżkę ugotowałam rosół, wyszedł tłusty i smaczny. Część przerobiłam na pomidorową. Do bilansu dochodzi więc zupa i mięso z kury.
smaczka na noc Faleczko narobiłaś Miłego wieczorka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Rosołek! Lubię rosołek, z kluseczkami...A kluseczek nie mogę.
Ziarno kakaowca wcinasz? Jak smakuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
azzi kluseczki się robi tak, ze wylewasz rozbełtane jajko na gładko na teflon i taki cienki naleśnik kroisz/szarpiesz na kluseczki. Z tym, że smakowo oczywiście skomponują się tylko z niektórymi zupami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Dzięki Krewetko! Za tydzień wykorzystam przepis bo od jutra, przez 5 dni głód mnie czeka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
widze ze sie cos dzieje tutaj, ... to dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 536 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4310
Falka? a to nie czas na pomiary? Dawno już nie wrzucałaś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
ażż ... się przestraszyłam
azzi one są prażone je się je jak orzechy fajnie smakują i nawet nie wykręcają
roza co do wymiarów to na razie pozbyłam się tego co nadprogramowo złapałam
krewetko fajny pomysł

Przydałoby się abym dała komentarza odnośnie tego dlaczego moja miska wygląda na razie jak wygląda, nie są to żadne zalecenia czy zmiana wytycznych więc nie chciałabym aby ktoś się źle zasugerował. Jak tytuł mówi jestem w drodze a będzie ona długa ... na początek chcę się skupić na poprawie mojego podejścia do żywienia chcę się nauczyć jeść świadomiej i zdrowiej tj. najlepiej jak dam radę na danym etapie. Gdy to mi się uda i będzie to trwało dłużej niż kilkanaście tygodni (czym to się ostatnio kończy) będę mogła coś na tym zbudować vel zredukować. Ćwiczyć siłowo będę bo to dla mnie dobre narzędzie aby sobie w psychice ponaprawiać już raz ją odpuściłam i to był wielki błąd, bo dziś byłoby pewnie o wiele lepiej. Pomiary pewnie od czasu do czasu się pojawią przynajmniej aby kontrolować czy nie idzie coś w złym kierunku. Przez krótka chwile zastanawiałam się czy tego typu dziennik mogę tutaj prowadzić bo trochę jednak nie regulaminowo, ale mi bardzo zależy na jego kontynuacji dla samej siebie. To na tyle bo nie bardzo lubię się wywnętrzać.

03.06.2012


Spacer 2h najbardziej w celu dotlenienia się bo mam dosyć zamkniętych pomieszczeń
04.06.2012


Spacer 2h

05.06.2012



Zmieniony przez - Fala23 w dniu 2012-06-05 12:14:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Ty się nigdzie stąd nie zabieraj I mam nadzieję, że wdrażanie systemu nie wygląda u Ciebie tak jak u mnie

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 489 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19769
Ja trzymam za Ciebie kciuki, rób tak, żebyś się dobrze czuła i mogła wytrwać, to jest najważniejsze :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gruszka85/ Akcja D*PA 2012

Następny temat

Dziennik wfh / czas na piękne ciało!

WHEY premium