SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fala/w drodze po zdrowie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47612

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 489 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19769
Falka, jak tam po świętach?
Mięcho i jajca zjedzone?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Powiem tyle ze spodziewałam się że będę silniejsza w te święta ale dałam dvpy

Jak w niedziele zjadłam kawałek ciasta i popiłam winem tak w poniedziałek zupełnie popłynęłam ze słodkim… najgorsze jest to że mi smakowało ale to już się chyba nigdy nie zmieni więc po prostu nie tykać, innego wyjścia nie mam. I ta sieczka w głowie o czym ja wtedy myślałam dziś nie mogę uwierzyć. Dziś mam obłożone gardło, lekką temperaturę i katar więc płace za swoje …

Przyznałam się i walczę dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 569 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7427
Oj Fala wiem jak się czujesz... Okropne uczucie, dlatego tez wolę nie zaczynać... Powiem Ci tak - trzeba iść dalej do przodu a ten wyskok puścić w zapomnienie i nie myśleć o tym. Stało się niestety, minęło - koniec.

Jesteś silna! Uszki do góry! mocno ściskam

"Należy się uczyć na błędach, a nie załamywać ręce!" I try

Moje zmagania http://www.sfd.pl/moCCa__dzienniczek_:_-t847822.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
Hej!
Właśnie jestem po lekturze wątku. Gratuluję spdków i podziwiam za ciężary, będę zaglądać, bo jesteś niezłym motywatorem dietowo/siłowym
ja dopiero zaczynam, ale mam nadzieję że dam radę i wytrzymam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16820
Falka, zdarza się najlepszym, nie cofnie się. Tak, jak moCCa pisze - wyciągamy wnioski na przyszłość, zapominamy i działamy dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 489 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19769
Fala23
Powiem tyle ze spodziewałam się że będę silniejsza w te święta ale dałam dvpy

Jak w niedziele zjadłam kawałek ciasta i popiłam winem tak w poniedziałek zupełnie popłynęłam ze słodkim… najgorsze jest to że mi smakowało ale to już się chyba nigdy nie zmieni więc po prostu nie tykać, innego wyjścia nie mam. I ta sieczka w głowie o czym ja wtedy myślałam dziś nie mogę uwierzyć. Dziś mam obłożone gardło, lekką temperaturę i katar więc płace za swoje …

Przyznałam się i walczę dalej



Nie dygaj, dzisiaj nowy dzień, stało się, nie myśl już o tym za dużo. Stało się, ważne, żeby teraz już miskę trzymać czysto
Kuruj się!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 289 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4467
Dokładnie - nie ma co rozmyślać, było minęło. Michę ułożyć odpowiednią i jechać dalej z tym światem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Falka to, że bitwa przegrana nie znaczy, że wojna 3maj się cieplutko i kuruj

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Dzięki babochłopy działacie jak koło ratunkowe
Ja tyłka nie załamuje bo moją głupotę trzeba leczyć

10.04.2012

Posiłki


rozciąganie
10min bieżnia

sama sztanga 20kg

20x przysiadów
20x push press
20x zarzut
20x przysiad przedni makabryczna technika

x4

15min orbitrek

Na noc wezmę coldrex bo mnie trochę telepie


Zmieniony przez - Fala23 w dniu 2012-04-10 20:09:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Fala, byle do przodu! Jeślibyśmy nie miały pociągu do "niecnych" rzeczy, to pewnie nie trafiłybyśmy na to forum.
Zdrowaś już? Zazdraszczam treningu. Mnie ciągle mocno trzyma badziewie. Czosnkiem pewnie na kilometr walę, brzuch jak w 6 miesiącu, już nie wiem czy od leków, czosnku czy chleba pod w/w. Mam cichąnadzieję, że może do przyszłego tygodnia wydobrzeję.
Czymaj się zdrowo i czysto.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gruszka85/ Akcja D*PA 2012

Następny temat

Dziennik wfh / czas na piękne ciało!

WHEY premium