SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fala/w drodze po zdrowie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47581

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607824
Szalejesz z tym przysiadem :)

Wogole co zajrze do jakiegos dziennika, to albo przysiad min. 40kg, albo MC... ja tez tak chce, bo narazie nawet polowy z tego nie podniose :( Popadam w depresje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Viki to jeszcze nic jak prowadziłam pierwszy dziennik to dziewuchy latały z przysiadem 80 kg a MC powyżej 100 jeszcze tyle przed nami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Wiem co czujecie, bo sama czuję się leszczem Taka natura, że lubimy się porównywać, ale przecież najważniejsze to pokonywać własne słabości i pobijać swoje rekordy a nie sugerować się innymi.

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7076
Faleczko dałabyś radę - w końcu masz nas na górki i dołki

Owieczko, dobrze prawisz Moja Droga!

"nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu - czas i tak upłynie"

Moje zmagania: http://www.sfd.pl/Shaneeya_/_Dziennik_Redukcji-t835544.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Owieczko masz absolutną rację ale ciężko się nie porównywać. Czasem czuję się cieniasem i zastanawiam się, czemu tak słabo mi idzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Witam Cię Jagodo dziękuję ale żeby tam trochę i tłuszczu poleciało

Oveja dobrze gada dać jej soczewicy
Shaneeya
No takie to baby są ale patrzeć trzeba na siebie, na własne ograniczenia bo każda ma inne, pokonanie ich jest najlepszą nagrodą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7076
Masz rację Faleczko, dlatego trzeba wyznaczać sobie cele i je odhaczać, tylko wtedy możemy dojrzeć ile dokonaliśmy. Człowiek bez celu jest nieszczęśliwy, a w zdrowym ciele zdrowy duch!

"nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu - czas i tak upłynie"

Moje zmagania: http://www.sfd.pl/Shaneeya_/_Dziennik_Redukcji-t835544.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Jasne nie ma co się porównywać chyba, że z samą sobą sprzed miesiąca ;)

Czasem czuję się cieniasem i zastanawiam się, czemu tak słabo mi idzie.
Azzi jak to czemu, stare dupy jesteśmy nie zapominaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Fela . Ale u Ciebie to się nie sprawdza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Fela azzi fajne dupy to tak, ale stare e tam

29.02.2012

Posiłki


15min bieżnia


przysiady z samą sztangą

Aeroby 10min marsz, 4x 2min bieg 3min marsz, 3min marsz


Zmieniony przez - Fala23 w dniu 2012-02-29 22:02:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gruszka85/ Akcja D*PA 2012

Następny temat

Dziennik wfh / czas na piękne ciało!

WHEY premium