SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fala/w drodze po zdrowie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Dzisiaj mnie mdli
współczuję, ja miałam wczoraj jakieś dziwne akcje i nawet nie wiem skąd mi się to wzięło

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 935 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27624
Tia a mnie rano obudził odruch wymiotny, ale śniła mi się kupa, więc to trochę zrozumiałe, ... aż wysłałam totolotka.

Fala powodzenia życzę

P.S. Dopiero dziś rozszyfrowałam Twojego avatara, Jezu a co mi wyobraźnia podsyłała wcześniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Oveja pogoda nam nie dopisuje zarazkowo się robi

roksanna1 mam nadzieje że nie miało to nic wspólnego z twoim snem

Najlepszego


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Co za sen! Faktycznie totolotek wskazany w takim wypadku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
Falusiaaaaaa:* mega kop motywacyjny( na początek, dla rozpędu).
Wiesz, że bardzo, bardzo Ci kibicuję:) Tym razem na pewno wszystko się uda i zostanie doprowadzone do końca i będzie tak jak sobie to wymarzysz :):)

I jeszcze pobiegamy razem :D:)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Cześć Ewelciu dziękuje Ci niesamowicie musi musi a zresztą już park na wiosnę zarezerwowałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
no ja myślę:D:D bo jak wrócę do Wawy za 2- 3 tyg to nie ma bata:D będę Ciebie terroryzować wspólnymi treningami:) Także spowiadaj się grzecznie tutaj ze wszystkiego :D

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
krzycz, lej i nie żałuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 536 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4310
Jupie!!!! Fala wróciła!!!!! Nie wiem czy pamiętasz! ale zaczęłyśmy dietę w tym samym czasie, ja się poddałam;-( Ale wracam niedługo na razie cichaczem ćwiczę i trzymam miskę. Ale się cieszę! Znowu będę miała bratnią duszę!!!! powodzenia! Tym razem nam się musi udać 3mam qciuki za ciebie Faleczko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Cześć mkroza pamiętam, no opamiętałam się w końcu
zakładaj dziennik nie ma co więcej czekać i szczerze aż do bólu innego wyjścia nie ma Miłego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gruszka85/ Akcja D*PA 2012

Następny temat

Dziennik wfh / czas na piękne ciało!

WHEY premium