SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik a'la rutkow, pods. redu str 43 , czas na masę !!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65040

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
I ciekawy jestem ile pomidorów zostało użytych do przecieru a ile do WF.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
Myślę, że nie mamy co w ogóle dyskutować na ten temat


wiadomo - od święta Waldeny ok, ale jestem jakos przeciwnikiem, szczególnie że sosy typu pomidorowy, ziołowy, jogurtowy, czosnkowy, curry banalnie zrobić w domu samemu, rowniez bez cukru, z jogurtu/przecieru, słodzika, ziół, przypraw etc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
ze zniżką moderatorską do przezycia nie rutkow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
no komercyjni juz niestety jakis czas nie mają więc - cóż by rzec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A to są zabawki dla bardziej majętnych ludzi. Jak tam sobie umilimy życie czasem, to korona nam z głowy nie spadnie, zwłaszcza, że większość z nas trenuje amatorsko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Tez uwazam ze liczenie wegli w produkcie ktorego uzywa sie po 3-5g dziennie to paranoja nawet jezeli kupuje sie je z 2% znizka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
Remik7
ze zniżką moderatorską do przezycia nie rutkow


Dokladnie , zreszta co tu dyskutowac nikt nikogo nie zmusza ja chcialem to kupilem i juz zamowilem nastepny plus sosik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
rutkow
Remik7
ze zniżką moderatorską do przezycia nie rutkow


Dokladnie , zreszta co tu dyskutowac nikt nikogo nie zmusza ja chcialem to kupilem i juz zamowilem nastepny plus sosik


pomidorki coraz tańsze więc za chwilkę będzie można samemu modzić
ja w tamtym roku robiłem tak że kupowałem po 1-2pln/kg takie lekko rozciapane pomidory ściągałem z nim skórę na patelnie do tego jakiś czosnek czy inne ziółka, trochę skrobi ziemniaczanej żeby zagęścić i sosik jak się patrzy (gdzieś tam w moim dzienniku są foty i info)

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
kuba jakbys znalazł , rzuc linkiem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jakie białko polecicie ?

Następny temat

Bicki po Activlabie

WHEY premium