SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Destroy the Muscles - Arab niszczy system - Dziennik z Activlab !

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12893

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
Witam Was bardzo serdecznie,

3...2...1... BOOM !!! LECIMY !!!

Tu Wasz ziom, skromna osoba Arab. Pod patronaten działu Activlab, po długim namyśle postanowiłem założyć dziennik treningowo/dietetyczny.
Dziennik ma na celu zmotywowanie mnie, polepszenie moich zwyczajow żywieniowych, polepszenie moich treningów.

Liczę na Waszą pomoc w doborze ćwiczeń, rady doświadczonych ludzi. Rady gimbusów i suchoklatesów będą na bieżąco kasowane przez zaprzyjaźnionych moderatorów. Oczywiscie za rady racjonalne dziękuje. Kasowane będą aby te typu : " hmm ale robisz zj**anie martwy " - i koniec... Co to za rada prawda ? :)


Dobra dość gadania, przejdę do konkretów. Ćwiczę jakiś czas bo alkoholowej libacji ( sylwester- studniowka i kilka innych ). teraz łącznie ćwiczę 2 tygodnie i ciągnę to dalej tu. NO i tak, dostępny sprzęt to sztanga prosta i łamana, 180 kg obciazenia, hantle od 6 do 32 kg, bodajze 11 par, ławka płąska regulowana , stojaki. także to jest mój sprzęt .


TRENING :

Poniedziałek:
-plecy + kaptury + brzuch jak mi się chce

Wtorek:
-Klatka

Środa wolne

Czwartek:
-barki +triceps + biceps + przedramiona

Piątek:
-Nóżki moje kochane całe :)

Dieta : Nie bede wam pisal tu na 1 stronie diety, beda wypiski.
3200 kcal, ok 200g białka, 100g tłuszczy i 350-400g wegli

Oczywiscie robie MASE

Wymiary obecnie:
-wzrost: 181 cm
-waga: 77 kg
Resztę podam jak zbierze, chociaż nie miarą z wzrokiem mierzy sie zawodnikow, więc najwazniejsze zeby kg szły do góry i na zdjęciach były efekty :D

Co do zdjęć to ich za duzo nie mam, gdyz nie mam aparatu, nie obrazcie sie ale za duzo ich nie bedzie. Co jakis czas beda filmy z treningów.

Dobra i nie może się odbyć bez małego regulaminu :

- BEZ SPAMU
- Bez glupich komentów
- Krytyka tak, ale konstruktywna.
- Nie jestem pro i chcę abyście o tym pamiętali :)


Suplementacja :
- jabłczan
- przedtreningówka




Macie pare zdjęć aktualnych :





























Zmieniony przez - Arabinhuo w dniu 2013-02-25 22:48:56
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Haha gość co mały i w ogóle seksi gatki :}
Przepraszam musiałem <3 :*

A tak poza tym to jedziesz z tym tematem

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lubiem blondynów Jedziesz, jedziesz... a tak poza tym ujowy MC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Powiadomki włączamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
No zobaczymy, ja ide sie kapać i zaraz wracam ale na komorce :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
To moja konstruktywna ocena :
plery, barki , udo łyda good , klaty i bicka brak :D

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Kozacki zestaw hantli Jakie masz suple dokładnie? Bicka to chooy wi bo nie zrobił foty z napiętym. Klata rzeczywiście słabo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2531 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12950
Tyraj kaptury bo na zdjęciu nr 3 strasznie to wygląda.
Plecki ciekawie, klata ja k pisali wyżej. Jak na 77kg jest nieźle.
Daj następnym razem foty przód luzem i to samo tył oraz bic :P


ps. Możesz podesłać mi parę hantli :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
czemu taki rozklad partii ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7560 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58488
Bede zagladal;)

f*** YEAH!!!!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Paula Lewczuk, FITNESS BIKINI z Activlab

Następny temat

PYTANIE ODNOŚNIE BCAA XTRA

WHEY premium