SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - cma04

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 34904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Faktycznie posiłek na zdjęciu wyżej prezentuje się wykwintnie ! Brawo ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13078
Sobota - wolne
Niedziela - start w VI Bieg im. Ks. B. A. Szelążka – Zamek Bierzgłowski (8km) po długiej przerwie pierwszy start wyszedł bardzo pozytywnie na trudnej trasie przełajowej z licznymi podbiegami i zbiegami wystartowało ok 200 uczestników zająłem 23 miejsce z czasem 33:31 z czego jestem bardzo zadowolony i takie rozpoczęcie sezonu napawa optymizmem, byle zdrowie dopisywało :) po biegu zawitałem jeszcze na Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkoatletyce które odbywało się w Toruniu pokibicować kolegom z dawnych czasów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
no brawo 23 na 200 to na prawde dobry wynik :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
nooo gratulejszysn fajnie

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Cielu7
no brawo 23 na 200 to na prawde dobry wynik :)


Świetny ! Gratuluję i ja ;)
Jaka nagroda wpadła?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Dorka pewnie takie same jak i u nas w sporcie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
czyli co masz mysli? :D woreczek carbo i dyplom? + shejker?

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13078
Za 23 miejsce chyba nigdzie nagród nie dają chyba Dorocie chodzi jaki sobie zrobiłem prezent żywieniowy po biegu :) ale rozczaruje Cie że żaden


A co do ogólnie nagród w Biegach Ulicznych w Polsce to przy dobrze obsadzonych biegach mówię o zawodowcach bądź amatorach trenujących zawodowo są nagrody pieniężne i rzeczowe. Z reguły podawane są w regulaminach przed biegiem. Im wyższe nagrody tym wiadomo zjeżdża się lepsza stawka. Są nagradzane różnie miejsca 1 do 3 czasem 1 do 7 oprócz tego 1-3 kat wiekowe. Ale zakładając jakiś znany bieg w przedziale 10km do półmaratonu startuje przeciętnie 2-6 tysiecy ludzi ( pomijajac Warszawski Maraton czy Półmaraton czy Poznański gdzie liczba dochodzi do 10tysiecy ) średnie wpisowe 40-100 zł to jest budżet spory, do tego sponsorzy itd. Mega duza popularyzacja biegania jako najprostszej formy aktywnosci w mediach itd. Dlatego też coraz więcej pojawia się zawodników zagranicznych bo stawki są ciekawe a sama tzw "elita" biegaczy którą zaprasza organizator to już na wstępie za pobiegnięcie dostają wypłate. Jednym słowem temat rzeka

W małych lokalnych biegach nagrody rzeczowe, uścisk dłoni Burmistrza i do domu, czasem pamiątkowy medal dla tych którzy ukonczyli bieg, jakaś koszulka pamiątkowa w pakiecie startowym to właściwie standardy.






Zmieniony przez - cma04 w dniu 2015-02-24 13:09:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
RoLi5400
czyli co masz mysli? :D woreczek carbo i dyplom? + shejker?

Nie no jak UNS sponsoruje to nagrody są :) ale chodziło mi o uścisk dłoni prezesa :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13078
Kiepski humor, od poniedziałku boli mnie dosyć mocno prawe kolano i obawiam się że może to być łękotka. Liczę jednak że to nie to i wszystko będzie okej. Najprawdopodobniej kolano dojechałem na niedzielnym bieganiu gdzie była nierówna trasa dużo zbiegów i podbiegów, a w sobote mam startować w Gdańsku i licho to widzę.

Poniedziałek - klatka + biceps
Wtorek - wolne
Środa - barki + triceps
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BlackBolt - If you can dream it, You can do it !

Następny temat

DT Adriana - w drodze po ...

WHEY premium