SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - cma04

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 34889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13078
No dostępne raczej internet lub ALMA. Właśnie mają zwyczajny jaki czekolada powinna mieć a teraz to ciężko z takim zwyczajnym składem znaleźć. Nie zawierają ani syropu glokozowo-fruktozowego ani żadnych tłuszczy utwardzonych i skład w zależności od opcji to mniej więcej: kakao ( 50-92%), niewielka ilosc cukru trzcinowego nierafinowanego, masło, masło kakaowe + ew. orzechy itd. w zależności od smaku/opcji czekolady
Tak to bataty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
cma04
No dostępne raczej internet lub ALMA. Właśnie mają zwyczajny jaki czekolada powinna mieć a teraz to ciężko z takim zwyczajnym składem znaleźć. Nie zawierają ani syropu glokozowo-fruktozowego ani żadnych tłuszczy utwardzonych i skład w zależności od opcji to mniej więcej: kakao ( 50-92%), niewielka ilosc cukru trzcinowego nierafinowanego, masło, masło kakaowe + ew. orzechy itd. w zależności od smaku/opcji czekolady
Tak to bataty.


Czyli w sumie skład zwyczajnie nadzwyczajny
Jak je przygotowujesz na grillu? Do tej pory robiłam tylko w piekarniku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13078
Ja w sumie pierwszy raz robiłem w taki sposób. Podgotowałem, pokroiłem i na patelnie grillową, ale chyba za długo gotowałem bo troche takie ciapki mi wyszły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 856 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43417
Ja probowalem bataty piec, gotowac, frytki robic ale ciezko mi zjesc bo smakuja jakbym do marchewki dowalil tone slodzika. Tez masz(cie) takie wrazenie ?

MÓJ DZIENNIK http://www.sfd.pl/REDUKCJA_Endomorfika-t1064014.html  PODSUMOWANIE str 45

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Ja jak samo robiłem to mi średnio smakowały, jak jadłem w lokalu to pycha.

Fajna ta czekolada, ja kupuję wedel 90% też dobry smak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13078
Powiem tak jak dla mnie bataty szału nie robią. Próbowałem w różnych postaciach i du.. nie urywają. Używam ich bardzo rzadko.

Seba w smaku spoko są prawie wszystkie heh Wedel i tak się podciągnał mocno ze składem swoich czekolad, tylko niepotrzebnie dają E476 czyli polirycynooleinian poliglicerolu, niby na ludziach nie zauważono jakiś większych problemów ale na szczurach, myszach już tak. Nie jest wiele badań na ten temat. Mogli by z tego zrezygnować ale tłumaczą się że uzyskują konsystencje lepszą, lepsze czekolady tego nie używają i nie narzekają na konsystencje. A jak nie wiadomo o co chodzi to o kase uzupełnienie olejem rycynowym znacznie obniża koszt produkcji takiej czeklady. Na szczęście innych cudactw nie dodają także tragedii nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Ja tam czekoladę jem bardzo sporadycznie także zawsze wybieram taką, która mi po prostu smakuje :D
Kiedyś udało mi się bataty zrobić w piekarniku jak frytki i były kozackie aczkolwiek było to chyba z rok temu i nie wiem dzięki czemu wyszły takie dobre. Ostatnio już niestety nie miałam tyle szczęścia :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Mnie bataty też nie szokują, smakują trochę jak rozgotowana marchewka jak się je ugotuje :) Piec nie próbowałem, a co do czekolady Doris, próbowałaś może tej z lidla 81% cacao :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Ja zrobilem frytki z batatow duzo sie zjesc nie da :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
MilkyLayne
Mnie bataty też nie szokują, smakują trochę jak rozgotowana marchewka jak się je ugotuje :) Piec nie próbowałem, a co do czekolady Doris, próbowałaś może tej z lidla 81% cacao :)


Nieeeeee... Jakaś wyjątkowa? Pobije np milkę oreo? Jeżeli nie to nawet sobie nią głowy nie zawracam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BlackBolt - If you can dream it, You can do it !

Następny temat

DT Adriana - w drodze po ...

WHEY premium