SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - cma04

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 34912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13078
Cielu7 wiem dokładnie bo to opracowywałem
Serek wiejski 150
Maką żytnia razowa 65
Jajko całe 1
Proszek do pieczenia 5
Olej kokosowy 10
Daktyle 25
Czekolada gorzka 20
Orzechy laskowe 20
Xylitol / erytrol 25

To jest na całą blache którą dzielimy na ok 8-10 kawałków jeden taki placek to około 200-250kcal w zależności od wielkości

Agnieszka Tak jak Ci wspomniałem w rozmowie, raczej ciężkie do ogarnięcia ze względów ekonomicznych. Już tłumaczę: większość dobrze prosperujących cateringów posiada w swojej ofercie diety redukcyjne w kilku 3-4 kalorycznościach; diety sportowe w 2-3 kaloryczności do tego diety wege to taki w sumie standard. Coraz więcej ma też w swojej ofercie diety bezglutenowe. Te wszystkie kombinacje razy ilość klientów to i tak na styk jest ogarniane przez nocną zmianę bo głównie w takich godzinach pracuje kuchnia cateringów. Jakby doszli klienci indywidualni to nie ma opcji żeby to ogarnąć tym bardziej że tutaj powiedzmy dieta sportowa 2500kcal do zrobienia dla 10 klientów i lecą z klucza, a tutaj każdorazowo muszę podejść do każego indywidualnie. Nawet jak niektóre firmy oferują diete indywidualną to po wycenie tego klienci sami rezygnują :)

Doris opatentuj jakiś eliksir przedłużający ilość godzin w dobie dnia a napewno dużo więcej napiszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
No Ja zdaje sobie z tego sprawe ,że temat jest ciężki ,dlatego Ja nadal musze gotować sobie sama i bardzo mnie to boli bo moja doba tez jest za krótka :(

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13078
Męża znajdź do gotowania!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
musi być od razu mąż??? :P

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13078
Pewnie, że nie musi. Ważne żeby gotował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
Na taka odpowiedź liczyłam :P to o której podrzucisz mi posiłki ? hahahahaha

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13078
Środa, czwartek - wolne
Piątek- trening siłowy
barki+triceps

późnym wieczorem
zrobiłem sobie jeszcze na stadionie 15min truchtania + dynamiczny strechting + 6 rytmów po 120m + mobility
takie rozruszanie, gdyż jutro śmigam do Złotowa na bieg co prawda tylko 5km, zobaczymy jak to wyjdzie. W zeszłym roku byłem tam 3 :) w tym roku jade zupełnie dla fanu i dla towarzystwa kolegi. Pierwszy start biegowy od lutego i kontuzji kolana. Mam nadzieje że jutro nie będzie się ono odzywać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13078
Dzisiejszy start w Złotowie zaliczam do udanych. Od lutego wykonałem tak naprawdę tylko 3 treningi biegowe z powodu kontuzji kolana. Moim przygotowaniem od strony wytrzymałościowej były tylko i wyłącznie treningi typu cardio na rowerze i orbitreku. W ostatnich dwóch tygodniach doszły workauty Crossfitowe w których od czasu do czasu pojawiały się krótkie elementy biegowe. Te treningi pozwoliły nabiegać czas 18:19 na bardzo trudnej i wymagającej parkowej 5km trasie co przełożyło się na 17 miejsce OPEN i 9 w kat. wiekowej. Czas gorszy do zeszłego roku wtedy zająłem 3 miejsce o zaledwie 1:17. Złotowski Bieg Zawilca zaliczyłem po raz drugi i na pewno jeszcze tutaj zawitam. Bardzo fajna impreza biegowa z wysokim poziomem organizacyjnym.







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
Znowu masz pusty pojemnik i jeszcze na trawie hahaha

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13078
Niedziela:
plecak + cardio 25min




Poniedziałek:
CF:

PRE:
2 Power Cleans
Every 1 min for 8 mins.

MAIN:
21 Wall Balls
15 Box Jumps
9 Push Press

+ cool down/cardio 25min running
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BlackBolt - If you can dream it, You can do it !

Następny temat

DT Adriana - w drodze po ...

WHEY premium