SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - cma04

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 34909

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Ładnie ta Twoja miska wygląda;) A ile przeróżnych orzechów w posiłku nr 2 - zazdroszczę ;)
Ja się obecnie zachwycam smakiem włoskich ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13078
Dzięki dzięki Noo wpisuje je do drugiego ale z reguły zajadam sie niby jeszcze w trzecim.


Wczoraj miał być trening pleców ale po dwóch seriach podciągania stwierdziłem że to nie dziś i zacząłem trening rąk:


1) SUPERSERIA - uginanie ramion ze sztangielkami stojąc + prostowanie ramion wyciągu górnego stojąc ( jednorącz )
12,10,8,6

2) SUPERSERIA - uginanie ramion na maszynie typu modlitewnik + fancuskie jednorącz hantla
12,10,8,6

3) SUPERSERIA - uginanie ramion młotkowo ze sztangielkami siędząc + francuskie sztanga łamana leżąc
12,10,8,6

4) Pompki na poręczach 15, 20 , max (17)




Dziś rest day Sauna

Zmieniony przez - cma04 w dniu 2014-11-26 16:46:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Na trening pleców trzeba mieć odpowiedni dzień ! Nogi i plecy to dla mnie dwa najcięższe treningi.
Sauna, sauna - dawno nie byłam, poszłabym ale wiecznie mi czasu brakuje (mimo, iż mam ją na siłowni nawet) :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13078
U mnie wpisana na stałe w grafik. Generalnie też mam na siłowni ale chodzą w inne miejsce. W sumie po treningu siłowym robić saune raczej średni pomysł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
cma04
U mnie wpisana na stałe w grafik. Generalnie też mam na siłowni ale chodzą w inne miejsce. W sumie po treningu siłowym robić saune raczej średni pomysł.


Czemu średni pomysł? Ja tam się nad tym szczerze mówiąc nie zastanawiałam, ale jak schodzę z orbiego to nie mam na nic innego ochoty ani siły niż powrót do domu i ...POSIŁEK :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13078
Chodzi mi że sauna jest jak jednostka treningowa (taki interwał)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
cma - superserie nie przeszkadzają Ci w wykonywaniu ćwiczeń na triceps? Przedramię i biceps często przeszkadzają. Jak to wygląda w twoim przypadku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13078
Jest okej. Ale od stycznia będę zmieniał troche trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
możesz spróbować pierw zrobić triceps później biceps ;)
Triceps
jak spompujesz to przy bicepsie go rozciągniesz ( lepsza regeneracja mięsnia ) :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13078
ale też w superserii ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BlackBolt - If you can dream it, You can do it !

Następny temat

DT Adriana - w drodze po ...

WHEY premium