SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - cma04

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 34895

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
O kurcze- mam nadzieję, że z czasem i tutaj tak będzie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13078
Tested_UNS-TEAM
Jakbym miał wymieniać wszystkie nasze UNS-owskie afery, przekręty, produkcje xxx itd. Bo bym mu kilka stron na spamował

Te sprawdzane żywienie zgodne z zegarem biologicznym na czołowych kulturystach to na kim? na Marku Olejniczaku, Michale Karmowskim, Tomaszu Lechu czy np Marcinie Przyszlaku, tyle że żaden z nich już tego nie stosuje
Prawda taka że sen po węglach musi być lepsze ze względu na wydzielanie serotoniny. Ale te żywienie zgodne z zegarem biologicznym to brzmi lekko dziwnie bo to teoria K.Matelli i Leszka Michalskiego. Sam byłem na paru kursach u nich.
Jako tako żaden dr dietetyki, nawet tacy jak Dariusz Szukała który zajmuje się dietetyką sportową, nie poleca, ba nawet jest przeciwny tej metodzie.
Ja wychodze z założenia - co widzi każdy kto śledzi mój dziennik, bo formie formę na zasadach sprzecznych z ogólnie panującymi przekonaniami "kulturystycznymi" - że najważniejszy i tak jest dobór odpowiedniej ilości kcal i btw pod tryb życia, osobę/organizm i to do czego jest zaadaptowana. Czyli generalnie nie skłaniam się ku schematom czy robienia czegoś na zasadzie - "tak bo tak" - tylko właśnie przez mocno indywidualne podejście do kazdej osoby.

Generalnie żeby była jasność, ja nie jestem przeciwnikiem ww na noc, nie uważam to za gorszą/lepszą metode. Po prostu inny sposób na forme niż większość osób przyjmuje. Także podwójnie się ciesze że ktoś prowadzi dziennik, który robi to nieco inaczej niż większość i z dużo większą ciekawością będę śledzić

Zmieniony przez - Tested_UNS-TEAM w dniu 2014-10-29 12:47:07


Tak zgadza się mówimy o stowarzyszeniu sylwetka.org. Nie jestem znawcą kulturystyki więc mówiąc "czołowych" zawodnikach może użyłem zbyt dużego słowa mam na myśli Krzysztofa Skryplonka, Wojtek Pieczaba, Bogdana Chabrosa itd. Zresztą nazwiska są nieistotne :) Jeśli chodzi o kulturystów których wymieniłeś to wiem że też szkolili się w sylwetce i nie stosują tego. Śledzę na bieżąco np. Michała Karmowskiego. Tak jak wspominałem wcześniej testuje tą metodę na sobie i narazie mogę się określić jedynie co do jakości snu. Jeśli chodzi o sylwetkę to nie dokońca jestem zadowolony przy bardzo mocno czystym jedzeniu dosyć mnie podlało. Jestem otwarty na rózne rozwiązania. Przykładowo 8 listopada jade do Łodzi na seminarium szkolenie z Radkiem Słodkiewiczem.

Zmieniony przez - cma04 w dniu 2014-10-29 13:26:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13078
Trening klatki piersiowej:

1) ćwiczenie rozgrzewkowo (wstępne zmęczenie) wyciskanie hantelek - 3 serie ciężar 40-45kg

2) wyciskanie sztangi ( lekki negatyw ) - 8,6,6,4 ciężar 63 - 80 kg

3) wyciskanie hantelek ( skos - co dwie serie obniżenie kąta skosu ) - 8,6,6,4,4 ciężar 45 - 65 (2x32,5) kg

4) SUPERSERIA: rozpiętki z linkami dolnymi leżąc na ławce ( lekki skos ) + wyciskanie hantelek (łącznie-wąsko) 8,8,6,6 ciężar 17,5kg - 20kg

5) Unoszenie linek wyciągu dolnego - 12,10,8


Ten tydzień mam trochę poprzestawiany więc dołożyłem do tego 3 ćwiczenia na nogi:

1) wyprosty na maszynie 4x 20 powtórzeń

2) back squat 4x12 powtórzeń

3) front squat 5x10 powtórzeń

ciężary przy nogach są nieduże więc nie ma co opisywać, zwracam bardzo dużą uwagę na technikę ćwiczenia. Trochę większe ciężary na nogi zarzucam na Crossficie. Pozatym w piątek na CF naciągnąłem sobie stopę trochę i lekko mnie pobolewa także nie szaleje. Odpuściłem też z uwagi na to w tym tygodniu jeden trening CF.

Z reguły przed każdym treningiem robię ok 750-1000m na ergo średnim tempem + standardowa rozgrzewka dynamiczna

Zmieniony przez - cma04 w dniu 2014-10-29 20:31:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
No Ci co są pod okiem Michalskiego robią tak formę tamci też byli i nie są. Ale co to oznacza? że formę idzie zrobić na wiele sposobów, ważne zeby znaleźć sposób na siebie, którym umiemy zrobić najlepszą swoją formę lub sposób na optymalną formę najprostsza/najmniej męczącą dla nas drogą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13078
Takie zdjęcie z zawodów odkopałem z marca 2014



A to z dzisiaj rana



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
3mam kciuki za progres
nie za dużo tłuszczy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13078
Dzięki. Bardziej bym się bał o za dużą ilość węgli. Tak jak wspominałem jest to moja pierwsza masa i sprawdzam jak na wszystko działam, ale nie robie jakiś drastycznych ruchów. Jeżeli będę dalej dokładał kcal to napewno w pierwszej kolejności z białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Pieczarki z kurakiem - uwielbiam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13078
Dzisiaj CF
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13078
Dzisiaj CF

WOD:

MAIN: 8:49
3 rounds for time of:
10 Deadlifts (60kg)
10 Handstand Push-ups
30 Jumping Air Squats


POST: 1:48
For Time:
40 Toes-to-Bar

Zmieniony przez - cma04 w dniu 2014-10-30 19:55:32
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BlackBolt - If you can dream it, You can do it !

Następny temat

DT Adriana - w drodze po ...

WHEY premium