SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - cma04

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 34888

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Tak na prawdę to w tych naszych zawodach kulturystycznych chyba nikt nie startuje dla nagród rzeczowych. Nie wiem ile by ich musiało być by warto było specjalnie 'dla nich' szykować formę na scenę ;) O innych dziedzinach się nie wypowiadam bo nie wiem jakie tam są 'korzyści' ;)

Obyś do weekendu się wykurował !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Dorka zgadza sie :) to pasja i raczej nic sie w tym kierunku nie zmieni :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13078
Myślę że ktoś z charakterem i pasją czy gra w szachy, biega, pływa, skacze czy trenuje kulturystykę nigdy nie robi tego dla nagród.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
To ogolnie w sporcie widac ze malo takich ludzi ;) szczegolnie kopacze :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13078
Sporty drużynowe to wg. inna półka :) dzisiaj chwila prawdy wieczorem ide na USG oczywiście prywatnie bo normalnie to z pół roku czekania... Ale generalnie z kolanem poprawy żadnej także nie nastawiam się na cud. Choć ze startu nie rezygnuje jak narazie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Trzymam kciuki i czekam na wyniki !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
no czekamy czekamy i kciuki trzymane :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i jak Ci wyszło to usg? zdrówka!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Nie mialam za bardzo jak podczas wyjazdu trzymac tych kciukow aczkolwiek cos czuje ze bylo w porzadeczku wszystko!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13078
Tak na szybko. Na usg wykazało mikrouszkodzenia w łąkatce ( ale jak stwierdził radiolog wyglądają na zabliźnione czyli stare ) oraz bardzo małe torbieliki przeciążeniowe czyli niby nic ale kolano boli i to przy rzepce czyli zupełnie gdzie indziej niż rzekome mikro urazy czy torbieliki. W sobotę rano postanowiłem że zaryzykuje i wystartuję tejpy + maść rozgrzewająca i jazda. Workauty mega ciężkie praktycznie 100% siłowe co jest moją najsłabszą stroną, ciężary duże podchodzące praktycznie pod moje maxy. Także wynik słaby ale ważne że ukończyłem było sporo osób co wogóle nie mogło sobie poradzić z ciężarami. W OPEN mężczyzn wystartowało aż bodajże 115 osób także mega dużo. Bardzo wysoki poziom. Także można powiedzieć że zebrałem sobie jakieś doświadczenie na tak dużej imprezie CF i trzeba trenować dalej, byle zdrowie dopisało. Jakoś w przyszłym tyg prawdopodobnie uda mi się wcisnąć do ortopedy. Tak jak dzisiaj kolano raz boli raz nie, niby jakaś poprawa jest ale ciężko to określić. Mam nadzieje że to tylko na tle przeciążęniowym i wroci wszystko do normy. A tak żeby ponarzekać to jeszcze do tego wszystkiego odezwał się nadgarstek heh Jak narazie trening CF, wszelkie cardio, nogi itd. odpuszczam do jakieś odczuwalnej poprawy. Same targi i pozostałe imprezy zrobiły duże wrażenie, mega dużo przewijających się ludzi, dużo stoisk, pełno znanych twarzy ze świata kulturystyki i fitness. Impreza na +

Dziś udało się zrobić klatke + biceps
Jutro jakaś regeneracyjna sauna :)







Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BlackBolt - If you can dream it, You can do it !

Następny temat

DT Adriana - w drodze po ...

WHEY premium