SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - cma04

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 34902

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Milky rozumiem ze zglaszasz sie na ochotnika by to sprawdzic i dac nam znac czy warto testowac ?;)

Forma autora jak juz zostało napisane oczywiscie na plus !
Pozostaje nam zyczyc powodzenia przy startach !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13078
Jutro rano, pierwszy start z trzech zaplanowanych do wakacji - 5km w Bydgoszczy. Ciężko określić obecną dyspozycje, w środę jak biegałem na stadionie odcinki to czułem jeszcze trochę góry w nogach także zobaczymy. Za dwa tyg następny start.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Pewno że stestuje, nagram nawet film, zależy jaka nagroda będzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13078
W niedzielny poranek wystartowałem w biegu na 5 km. Bieg ten potraktowałem jako przetarcie przed następnymi startami które mam zaplanowane jeszcze przed wakacyjną przerwą. Pogoda w tym dniu nie należała do idealny dla biegaczy. Było strasznie parno i duszno. Trasa " Kamiennej 5" jak nazwa wskazuje przebiegała ulicą Kamienną w Bydgoszczy - cały czas po prostej. Trasa atestowana. . Po starcie biegu starałem się uplasować na dogodnej pozycji aczkolwiek nie kosztem szarpania tempa. Praktycznie cały dystans przebiegłem z jednym z najbardziej doświadczonych bydgoskich biegaczy, dzięki któremu udało się utrzymywać bardzo płynne mocne tempo. Tydzień wcześniej byłem w górach oraz nie schodziłem zbytnio z obciążeń treningowych co dało się we znaki na końcówce, która z reguły jest moją najmocniejszą stroną. W tym dniu nie dało się już bardziej przyspieszyć i widok mety jedynie pozwolił na dowiezienie i obronienie ciężko wypracowanej 11 lokaty. Z zawodów jestem zadowolony, a czas 17:05 daje dobry prognostyk na następne tygodnie.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Ładny czas, kiedyś też wziąłem udział w takim biegu, ale wynik nie powalał raptem 24 minuty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
No Ja byłam po panieńskim akurat.więc sorry,ale nie tym razem hehehe Bardzo ładna pozycja,ale widze że pan starszy był ciut lepszy ;)

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13078
Agnieszka Pan starszy to legenda bydgoskiego biegania w swojej kategorii wiekowej czołowy polski zawodnik.

Mało czasu na wpisy ten tydzień jestem jeszcze w mocnym treningu:
w tym tyg:
- CF
- siłowy x2
- wczoraj 8 x 1000m p.3'
i dziś rano siłowy, a wieczorem luźno około 10-12km

Przyszły tydzień trochę luzuje i w następną sobotę kolejny start tym razem "dyszka".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Wlasnie trafil mi sie klient na personslne po kontuzji wlasnie biegacz :) jego koledzy maja grupe vegan cos tam i biora udzi w takich biegach tak ze dowiem sie czegls wiecej ogolnie o bieganiu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13078
Sporo jest różnych grup A Wegetarian w bieganiu to już wogóle Nie ma to jak porządny kawał mięcha po ciężkim bieganiu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Tez to mu powiedzialem ze pewnie anemicy ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BlackBolt - If you can dream it, You can do it !

Następny temat

DT Adriana - w drodze po ...

WHEY premium