SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - cma04

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 34893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13078
Doris.K
Niebawem będę i ja w Wwa, gdzie dokładnie ten burger ? Faktycznie wygląda dość smacznie;)


Złota 9
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13078
Samopoczucie fatalne. Wczoraj się zatrułem, cała nocka wymioty Dzisiaj jedyne co zjadłem to rosół z gotowaną kurą, jakieś gotowane jajka i rządek czekolady milka Bubbly - smaczna Jutro nie wiem czy starczy sił na trening a niestety jeszcze dzień pracujący. We wtorek wylatuje na pare dni do Gruzji także michy i treningów cały przyszły tydzień praktycznie brak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Wiesz czym się mogłeś zatruć? Jak dziś samopoczucie?
W jakim celu do Gruzji ? Nie zapomnij o dużej ilości zdjęć;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13078
Jakiś wirus + jedzenie za długo w aucie leżało coś typu grypa jelitowa. Dziś trochę lepiej. Będę miał pare dni na regenerację także może i lepiej. Przez dwa dni poszło prawie kg w dół :) Do Gruzji śmigam turystycznie i na piątkowy mecz Polski w piłkę nożną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Obyś się szybko zregenerował i doszedł do siebie.Udanego wyjazdu !:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13078
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ładnie tam to wygląda - jak pierwsze wrażenia? Warto Gruzję zobaczyć?

Mocno tam dopinguj naszych - mają wygrać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13078
Ciekawy kraj, kontrast bogactwa z ubóstwem. Stolica Tbilisi nie wygląda najgorzej, jednak pozostałe miasta, drogi dojazdowe itd. to można powiedzieć trzeci świat. Ludzie raczej pozytywnie nastawieni. Nie ma żadnej pogoni za czasem, europejskiego "wyścigu szczurów" itd. Jak coś ma się zrobić to się zrobi to za tydzień :) Piłkarze dali rade także wyjazd na +.

Dzisiaj poszedł trening klatki po tygodniowej przerwie, jakaś jesienna depresja chyba mnie złapała bo na temat treningu, lustra i michy to nawet mi się nie chce pisać - totalna porażka heh


Zmieniony przez - cma04 w dniu 2014-11-17 19:57:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13078
Powoli wraca aptetyt i humor także okej :) wczoraj był trening łapki





1) SUPERSERIA - uginanie ramion ze sztangielkami stojąc + prostowanie ramion wyciągu górnego stojąc ( jednorącz )
12,10,8,6

2) SUPERSERIA - uginanie ramion na maszynie typu modlitewnik + fancuskie jednorącz hantla
12,10,8,6

3) SUPERSERIA - uginanie ramion linkami wyciągu górnego stojąc + francuskie sztanga łamana leżąc + uginanie ramion ze sztangą łamaną stojąc
12,10,8,6

4) Prostowanie ramion wyciągu górnego stojąc ( sznur ) 12, 12 , 12





Zmieniony przez - cma04 w dniu 2014-11-19 11:14:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Dobrze, że samopoczucie wraca na właściwe tory ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BlackBolt - If you can dream it, You can do it !

Następny temat

DT Adriana - w drodze po ...

WHEY premium