SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - cma04

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 34890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13078
Wszystko w swoim czasie

Dziś trening: barki + triceps
i 25 min cardio na rowerku kolano lekko niepewne ale bez bólu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13078
08.03 - Niedziela
do południa: klatka + biceps
po południu: ok 28km na rowerze, jednakże praktycznie od połowy już ból w kolanie. Dziś gdy kolano jest w kącie prostym chwile zgięte a potem je rozprostowuje pojawia się bardzo mocny ból, więc nie pozostaje mi nic innego jak wizyta u ortopedy. Prawdopodobnie uda mi się w czwartek.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
taaak jest ! Sezon rowerowy trzeba powoli zaczynac ;)

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Mnie tam rowery nigdy nie jarały także tym bardziej podziwiam Twoją zajawkę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13078
Rower, bieganie i wszystkie aktywności uwielbiam, dlatego jak nic z tym rzeczy nie mogę robić pojawia się mega problem, powiedziałbym że lekka deprecha. Do tego doszedł stres w pracy i jakaś dziwna kompilacja złych wydarzeń, niska dosyć już kaloryka diety itd. Czas się wziąć w garść :)


We wtorek był trening pleców i 20 min chodzonego interwału po bieżni o ile można to tak nazwać :)

Wracając jeszcze do tematu roweru itd. miałem próby podejścia pod triathlon ale boje się strasznie pływania, umiem pływać ale nie technicznie, dobrze stylowo i nie chciałbym wyjść ostatni z wody heh startowałem nawet w Duathlonie to bieg/rower/bieg i to nawet gdzieś tam w czubie stawki udało się uplasować jednak pływanie.... heh może w przyszłym roku jak zdrowie pozwoli. Często mam pełno planów a potem ogranicza mnie albo czas albo jakaś dziwna kontuzja, ale nie ma co narzekać.

Obecna micha:
B: ok. 175g
W: ok. 200g (NT 175g)
T: ok. 40g



Sałatka na kolację: ok 125 piersi kurczaka, mix sałat, łyżka oliwy, kawałki sera pleśniowego Langres ( by Lidl )

Zmieniony przez - cma04 w dniu 2015-03-12 08:50:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Chrupałby takie chlebki ;)

Ja pływać nie umiem i już tak pozostanie. Do wody wchodzę jedynie po pas :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
świetnie ta sałąteczka sie prezentuje

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13078
Środa: wolne
Czwartek: wolne
Piątek:
trening barki + triceps
15 min cardio na rowerku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
pływanie się przydaje :) nigdy nie wiadomo w jakiej sytuacji sie człowiek znajdzie :D chociaz ja zaliczyłem basenik i ratownictwo wodne w studiach nie wchodząc dowody :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Piter ale ja sie chcialam bardzo nauczyc plywac - niestety Pan instruktor byl tsk inteligentny ze juz na pierwszej lekcji mnie skutecznie zniechecil ladnie mówiąc ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BlackBolt - If you can dream it, You can do it !

Następny temat

DT Adriana - w drodze po ...

WHEY premium