SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - Chudzi moga iśc na ryby - by pilkaPN

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99666

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
A tak dzisiaj poszedłem do szkoły Jeszcze trochę za mały jestem na ActivLabowskie XL, ale coś czuję że jak dojem te gainery to może się to zmienić MASA TRWA

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
Jedz jedz i rośnij z nami bratku!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
THX. We wtorek, środę i czwartek treningu nie było, ale jem całkowicie czysto, chyba tylko raz kawę 3w1 wypiłem. Mam nauki od za... , trening jutro i w sobotę. Aktualnie stawiam na powolne przyrosty masy, bo widzę po sobie, że wrażliwość insulinowa już nie ta co po redukcji i organizm szybko kara odstępstwa od diety. Do matur wyjście z masy nie wchodzi w grę, za kiepsko myślę przy deficycie. A ulać się też nie chcę.

Pzdr

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
co do omletów piłka to szamiemy bardzo podobnie, ile kcal mniej więcej teraz trzymasz? bo twój 1 omlet ma makro większe niż moje 2
zazdro paki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
W dni nietreningowe 2500-3000 kcal, w treningowe ~3500.

Trening - dzisiaj na innej siłce

Wyciskanie na ławeczce rampa 6 - znów ostatnia seria 5 powtórzeń, ale dowiedziałem się że sztanga jest 2kg cięższa więc progres, po ch**u

Martwy ciąg

95kg x 5
105kg x 5
115kg x 3
125 kg x 2
135kg x 1
145kg x 1 - rekord

0 problemów, nawet rekord poszedł w miarę gładko W dodatku znów talerze o mniejszej średnicy, więc zaczynałem z niższej pozycji. Będzie można progresować Z pasem tylko dwie ostatnie serie.

Zarzut - miałem robić w następnym treningu a dzisiaj podciąganie na drążku, ale drążek jakiś chwiejący się, także wybrałem zarzut - tak lajtowo, po MC nie ma co szaleć.

3 x 70kg x 5

Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc

2 x ileś tam x ileś tam - strasznie szerokie mają skręcane sztangielki, fajne do wiosła jednorącz, ale do bica mi nie pasowały.

Uginanie ramion ze sztangielkami na modlitewniku

3 x 15 x 10kg (największa sztangielka lita)

Starałem się jak najmocniej wyizolować biceps i go spompować, ale ciężar za mały nawet w takim celu, dlatego po dwóch seriach zrobiłem ciężkie uginanie ramion ze sztangą - 8 powtórzeń, 2 ostatnie wymuszone. Dopiero wtedy wróciłem na trzecią serię i była pompa

Szrugsy na wyciągu dolnym z rączką "mocno rozwarte V"

3 x cały sztos (podpisane 100kg kantują na surowcach, ewentualnie chcą podbić ego pakierom z wyciągów - jak dla mnie nie więcej niż 60kg) x 25


Żaryło

Twaróg chudy, płatki owsiane i kukurydziane, jogurt naturalny, dżem truskawkowy, rodzynki
Grahamka z żółtym serem
Ryby z ziemniakami
-trening-
100g Protein Breakfast, 250ml mleka 2%, duży kawałek szarlotki domowej roboty

a wieczorem jeszcze nie wiem co zjem, zależy jak leży

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Na bramie nigdy nie ma przełożenia 1:1, zazwyczaj 2:1 czyli 100kg na bramie waży 50kg normalnie.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Dzisiaj jaka micha, to nie uwierzycie:

Płatki kukurydziane 50g, mleko 350g, wiórki kokosowe 10g
Ryż 130g + kurczak 170 + 10ml oleju rzepakowego
Ryż 130g + kurczak 170 + 10ml oleju rzepakowego
Ryż 70g + kurczak 80g + 2 jajka
Ryż 70g + kurczak 80g + 2 jajka

IFBB PRO

Tylko że wieczorem czystość michy pewnie pójdzie się yebać Ale idę tylko na spotkanie z klasą, a nie zachlajparty itp, także bez przesady.

Trening (nie z mojej przyczyny) przełożony z dzisiaj na jutro, ale mi to pasi, bo po wczorajszym mam obolałe prostowniki, bicepsy i kaptury, nawet trochę najszersze grzbietu

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Trening

Po wypisce tego nie będzie widać, ale ciężki jak... wiadomo. Większość serii na maksymalnym wysiłku, walka o dopięcie w ostatnich repsach.

Przysiady - fronty rampa 5 - skończyłem dwoma seriami po 5 powtórzeń, ostatnio robiłem z tym ciężarem 1 serię 4 powtórzenia. W dodatku wyszło lepiej technicznie. Progres

Podciąganie na kółkach gimnastycznych - w swoim programie potraktowałem zamiennie z podchwytem, robię tyle samo powtórzeń. Dzisiaj 3 x p, tyle samo co ostatnio podchwytem. Lekki zastój w dodawaniu ilości powtórzeń, ale specjalnie się tym nie martwię, ostatnio waga podskoczyła.

Wyciskanie wąsko 5x6, z tym ciężarem co ostatnio 5x5.

Kickback - hipetroficznie z krótkimi przerwami, 2x12 na rękę

Zdjęcie pleców - ze środkiem nie jest tak tragicznie jak wygląda, światło i brak napięcia robią swoje

No i potreningowe ciepłe kakałko z cynamonem + sernik i szarlotka






"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
co nie zmienia faktu, że mięsa się na nich przyda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Wróciłem z najcięższego treningu w tym roku... Bicie rekordu, uczucie bliskie porzygania się od intensywności, serie typu MAX, stosowanie ćwiczeń których od jakiegoś czasu nie uwzględniałem w "planie" - do pełni "szczęścia" brakowało tylko dropsetów, których obecnie unikam. Ogólnie było ciekawie, bo przez pierwszą połowę treningu na siłce byłem tylko ja i dziewczyny z ośrodka poprawczego Niestety brzydkie jak noc, patrzyły się na mnie jakby chciały mnie zjeść i coś tam próbowały zagadywać (cały czas przebywają w żeńskim ośrodku ), dlatego unikałem długich przerw i naqrwiałem ciężary jak zły żeby nie podchodziły

Wyciskanie żołnierskie rampa 5 - w przedostatnim ciężarze zmniejszyłem do 3 powtórzeń żeby być świeżym na rekord i udało się, nowy ciężar zaliczony Jednak po chwili zacząłem zastanawiać się czy aby nie za mocno pomogłem sobie impetem sztangi (powtórzenie zacząłem wykonywać tuż po zarzucie na klatkę), dlatego chciałem powtórzyć serię (ale z wiadomych względów nie zrobiłem zbyt długiej przerwy ) i w następnej było baaaaardzo trudno, ale udało się i nie mam wątpliwości

Przysiady ze sztangą trzymaną nad głową

40kg x 10 - ciężar malutki, ale jak nie próbowaliście robić tego ćwiczenia to nie zrozumiecie dlaczego Pracuje całe ciało nad tym żeby się nie wywalić, naprawdę mam ogromny respekt dla dwuboistów, że wstają w takiej pozycji z ogromnymi ciężarami... Po siedmiu powtórzeniach musiałem znów zarzucać ciężar, bo straciłem równowagę, na szczęście niegroźnie. Kosa ćwiczenie.

Przysiady tylne - 3 serie progresywne x 10. Nie robiłem tylnych 3 miesiące, fajnie było wrócić

Prostowanie nóg na atlasie

6 sztabek x 15
7 sztabek x 12
7 sztabek x 10

Wiosłowanie - wziąłem sobie do serca słowa Pawła i korzystając z okazji, że minął za krótki czas od ostatnich podciągnięć by katować je znowu, zaatakowałem środek pleców Ćwiczenie wykonane jednak lekko nietechnicznie, tak skatowałem czwórki (niby tylko 7 serii roboczych, ale intensywność + nowe bodźce) że czułem, że gdybym zgiął kolana do zwyczajnej pozycji to bym się wywalił z tą sztangą

1x12, potem dołożyłem ciężaru i
2 x 8

Ściąganie linki wyciągu dolnego

2 x 12

Dipsy

3x10

Uginanie ramion na modlitewniku

15, potem dołożyłem
12
10

I tu miałem już kończyć trening, ale okazało się że nie mam w tej chwili czym wrócić z siłki więc pokatowałem jeszcze

Krzyżowanie linek w bramie

3 sztabki x 15
4 sztabki x 12
4 sztabki x 10

Wspięcia na palce

3 x 60kg x MAX

Wspięcia na palce siedząc

55kg x MAX

Unoszenie nóg w podporach

3 x MAX

Brzuszki na ławce skośnej

+5kg za głową x MAX

Uginanie nóg leżąc

2 sztabki x 12
3 x 3 sztabki x 12

Po treningu waga 87.5

I jeszcze słówko o Black Wolfie. Dzisiaj wypróbowałem 15g. Naprawdę fajnie było czuć działanie, pozytywnie nakręcał, mrówki na całym ciele, większa potliwość, więcej ciepła. Tak jak myślałem - do treningów hipertroficznych nadaje się świetnie.

Micha:
Twaróg, jogurt naturalny, płatki owsiane, kukurydziane, trochę dżemu, rodzynek
3 x kanapka z żółtym serem
Ryż, kurczak, ketchup
-trening-
100g Breakfast Protein, 250ml mleka, kawałek sernika
Makaron z wątróbką i ketchupem

jak przejdzie ciążą spożywcza to jeszcze grahamka z jajkami

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FIRESTARTER - nowa przedtreningówka od ActivLab , a w jakiej cenie!

Następny temat

Pytanie o beta alaninę

WHEY premium