SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - Chudzi moga iśc na ryby - by pilkaPN

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99689

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie tyle chodzi o fruktoze co o cukry proste przed snem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Mhm, kumam. W dodatku posiłek miał dużo węgli. Nie pomyślałem. Mam nadzieję, że deficyt jest na tyle głęboki, że organizm i tak wszystko przepalił.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
regeneracja lepsza na pewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na redukcji to można sobie pozwolić na cheaty :) organizm wyłapie wszystko na bieżące potrzeby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Oby oby. Taki cheat z prawdziwego zdarzenia to wjedzie mi 4 czerwca po oddawaniu krwi 1-2 czekolady popite WPC.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ile już schudłeś ? Od lutego tłuszczu powinno już spaść bardzo dużo, jak ogólne postępy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
DreamEvil
co ty wiesz o cheacie


No sorry, ale wpieprzanie wszystkiego dla samego wpieprzania jest postawą godną świni, nie homo sapiens.

xClayBlaisdell
Ile już schudłeś ? Od lutego tłuszczu powinno już spaść bardzo dużo, jak ogólne postępy ?


No właśnie nie, mam za sobą nieudane eksperymenty, choroby, sezon osiemnastkowy, w sumie prawie wszystko co mogło mi stanąć na drodze mi stanęło. W tym moja głupota oczywiście. Niby coś tam spadło, ale odnoszę wrażenie, że również z mięśni (choć to może po prostu mniej wody). Dałem sobie w niedzielę 7 tygodni na zrobienie formy, co poniedziałek zamierzam się fotografować, dam porównanie jak się to zmieniało w okresie - nie zapeszając - w którym wszystko idzie na chociaż 95% - bo w stówę sam nie wierzę.

DIETA



TRENING

Od 4 do 5:20 charatanie w gałę

Bezpośrednio z boiska pojechałem do kumpla, garażowa siłka.

A1: Podciąganie na kółkach gimnastycznych

4, 5, 6

A2: Wyciskanie na ławeczce

3 serie, ciężary obniżone, ćwiczenie "rehabilitacyjne" z małą progresją co serię

B1: Wiosłowanie nachwytem

48kg x 15
60kg x 12 (chyba)
70kg x 6

B2: Wyciskanie na ławeczce

3 serie, ciężary obniżone, ćwiczenie "rehabilitacyjne" z małą progresją co serię

Wiosłowanie podchwytem

70kg x 8
80kg x 5 - tu bez dokładnego spięcia łopatek, prawie pełny ruch

Uginanie ramion

Ta sama zasada co w ławie, 3 serie. Duży zakres powtórzeń + maksymalne wyizolowanie barków + powrót do ćwiczenia bicepsa po ponad miesięcznej przerwie mimo niskich ciężarów dało niezłą pompę

Miałem jeszcze brzuch w domu pyknąć ale trza się było szykować do wyjazdu na oglądanie finału LM z kolegami

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
fruktoza nie jest cudowna, choc i ona moze wpadac, odmawianie sobie owocow, szczegolnie po wysiłku to głupota, chodziło mi własnie o ładowanie duzej ilsoci wegli, dodatkowo z zawartoscia prostych, na noc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5058 Wiek 109 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17444
No proszę, proszę, jak pilka jedzie jak waga aktualnie?

Tutaj kiedyś pojawi się nowy dziennik treningowy...

już jest! http://www.sfd.pl/[BLOG]_kurekski_redukcja_carb_nite_-t1066973.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FIRESTARTER - nowa przedtreningówka od ActivLab , a w jakiej cenie!

Następny temat

Pytanie o beta alaninę

WHEY premium