SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - Chudzi moga iśc na ryby - by pilkaPN

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99270

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Tylko uj wie ile one ważą A siły nie mam w ogóle, szczególnie w klatce. Skutek zaniedbań i niedoinformowania. Jak przychodziłem na siłkę z kolegami to podnosiłem z 10kg mniej ale chciałem im dorównać więc za wszelką cenę żyłowałem te wyniki, ćwiczyłem do załamania, przez co tylko wypalałem sobie CUN i przetrenowałem ścięgna łączące biceps z barkami. Wyleczę na 100% te ścięgna, na masie poćwiczę trochę czystą hipertrofią, a później uderzam w PHUL (2 dni siłowe, 2 dni hipertroficzne) to coś się może poprawi. Tak na marginesie kolega z którym zaczynałem, dzisiaj ma maxa 110 albo 115, u mnie to wstyd pisać. Ale głupiemu zawsze dwa razy trudniej i słusznie, przynajmniej skłoniło mnie to do lektury.

Zmieniony przez - pilkaPN w dniu 2014-05-20 21:59:36

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
obadam all ale juz nie dzis, padam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
DIETA (21.05.14r)



Uciąłem 100 kcal bo nie zrobiłem aerobów po siłowym. Dlaczego? Przyszła największa fala DOMSów po poniedziałkowym treningu nóg - po schodach chodziłem trzymając się poręczy, a po płaskich powierzchniach tak jakby - cytując kolegów - kret chciał się wydostać na powierzchnię Najgorzej z czworogłowymi i łydkami, ale dwugłowe też dały o sobie znać. Próbowałem się rozciągać, rozruszać, ale nic to nie dało i trening - szczególnie w martwym - również stracił na jakości.



TRENING

Nie wszędzie będzie dokładnie, bo nie bardzo już pamiętam jak robiłem

Martwy ciąg

90 x 10, 100 x 5, 110 x 5, 120 x 1 - głównie za sprawą nóg, zero pomocy z ich strony

Wiosłowanie

50kg, 60kg, 2x 70kg (5 i 8 powtórzeń)

Ściąganie linki wyciągu górnego do klatki

2s 48kg, 2 s 60kg

Ściąganie linki wyciągu dolnego chwytem neutralnym w siadzie płaskim

4s

Dipsy

5
6
7
8

Prostowanie ramion na wyciągu górnym

2 x 36kg x 5, trochę wymuszone

+ później w domu brzuch z filmikiem z YT, ale chyba między posiłkiem 3 a 4

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
DIETA (wczoraj)



Kolejny dzień -100 kcal ze względu na brak realizacji planu treningowego - zrobiłem cardio zamiast interwałów, w dodatku nie na czczo tylko po 2 posiłku. Ostatnio mało śpię (powrót do szkoły po długiej przerwie nie jest prosty), więc nie chciałem dodatkowo podbijać kortyzolu - a coś mi się wydaje, że odgrywa on sporą rolę w hamowaniu mojej redukcji.

TRENING

Cardio, 6km w 36 minut - jestem zadowolony, ostatni raz biegłem taki dystans w 45 minut Właśnie wybrałem cardio bo DOMSy jeszcze do końca mnie nie puściły i nie czułem się gotowy na interwały. Był to strzał w 10 - czułem jak rozciągają mi się mięśnie na nogach, po biegu ból zdecydowanie się zmniejszył

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
DIETA



+15 kcal z koncentratu pomidorowego w 2 posiłku i idealnie 2300

Wg. planu za 40 minut powinienem zjeść posiłek ale w ogóle nie jestem głodny. Posiłek drugi (po cardio) i trzeci (po interwałach) pod koniec już niemal w siebie wmuszałem. Zawsze ta metoda (pierwszy posiłek z białkiem i tłuszczem, drugi z węglami i białkiem) działała na mnie skutecznie pod kątem tłumienia łaknienia - teraz nie jest inaczej. Pół godziny po posiłku b+t przychodzi głód (w sumie pierwszy i ostatni raz w ciągu dnia, bo podczas postu niby czuję ssanie, ale psychicznie w ogóle nie chce mi się jeść), potem przechodzi, potem wchodzi następny posiłek i najedzony jestem choćby nie wiem jak mało było kcal.

2 posiłek (pomyłka w rozpisce, był godzinę później)

W sumie nie wiem co to jest, ale jest ryba, dużo warzyw, ma dobre makro i dobrze syci



Gotuję rybę w małej ilości wody. W ogóle ostatnio przerzuciłem się na gotowanie mięsa (wcześniej robiłem tak tylko z wątróbką), fajne urozmaicenie jak się tylko smażone ponad rok jadło, a przy okazji nie używam tłuszczu.

Po ugotowaniu odlałem połowę wody, dodałem 15g koncentratu pomidorowego + różne zioła i pieprz, wrzuciłem garnek na mały ogień żeby się przegryzło. Po paru minutach dodałem skrojonego pomidora i ta sama procedura. Na dwie ostatnie minuty wrzuciłem ziemniaki & znowu to samo. Wyłączyłem gaz, dodałem kapustę, przykryłem pokrywką i odstawiłem na pięć minut.



TRENING

O 17:10 pół godziny 'lajtowego' cardio - lajtowego bo odległość malutka (4km), 'lajtowego' bo serce i układ oddechowy pracowały bardzo mocno, było parno i słońce jeszcze grzało.

O 20:10 interwały - 11 sprintów 100m z przerwami 18s. Pod koniec takie tętno, że nie potrafię nawet tego opisać. Rozrywało klatę.

SUPLEMENTACJA

Opiszę jak to wyglądało przez 3 dni.

Tran i lecytynę daję zawsze do posiłku tłuszczowego.
Spalacz podczas postu, 1 lub 2 kapsułki, zależy czy dzień treningowy czy nietreningowy. Jak zaczynam odczuwać że jakiś mięsień mi pulsuje od kofeiny (wychodzi czasem nawet 500mg/dzień) to wrzucam też magnez, mam plusz z magnezem i jeszcze tabletki. Zazwyczaj też staram się dać na źródło węgli kaszę gryczaną.
Kreatynę daję okołotreningowo po 5g, podczas choroby nie brałem to muszę z powrotem się nasycić, za jakiś tydzień pewnie wrócę do 1x5g. Jak mam dzień w którym robię cardio osobno i interwały osobno (jak np. dziś) to daję do posiłków okołointerwałowych.
Flexactive piję przed lub po treningu, różnie. Mam smak limonkowy, a TCM Powder cytrynowy - w połączeniu PYSZNE!!

Zmieniony przez - pilkaPN w dniu 2014-05-23 22:39:58

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Idę zagotować wodę na makaron, rozciapciać/pokroić brzoskwinie i połączyć z twarogiem rozmiękczonym maślanką. Głodny nie jestem, ale dzisiaj pójdę spać o północy (o 11 trening, więc o 10 trzeba wstać i wreszcie odespać!), więc nie chcę wpierdzielać przed samym spaniem. Najchętniej to uciąłbym kcal do 2000/2100 i bym miał problem z głowy, ale na treningu ma być power, trzeba odrobić te zaniedbane plecy + dać jakiś bodziec klatce

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
tej ale owoce na noc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
A to sarkazm czy na serio piszesz?

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
No chyba wiadomo że na serio ;o

Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2014-05-24 10:30:23

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Te brzoskwinie według tabeli mają 12 gram fruktozy. Najostrzej najeżdżający lekarze przestrzegają przed zjadaniem powyżej 15g, Biniu mówił że w kulturystyce 25 to bardzo bezpieczna granica, badania publikowane przez Faftaq'a na potreningu.pl wykazały że ilości do 50g nie hamują postępów w odchudzaniu, a ilości do 100g nie wiążą się z przybywaniem dodatkowych kilogramów. Jedyne czego żałuję to tego, że nie obrałem tych brzoskwiń bo później jakaś skórka chyba mi się przykleiła do żołądka i piekło No ale poczekam jeszcze co Paweł napisze.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FIRESTARTER - nowa przedtreningówka od ActivLab , a w jakiej cenie!

Następny temat

Pytanie o beta alaninę

WHEY premium