SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - Chudzi moga iśc na ryby - by pilkaPN

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99222

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
DIETA



Sernik już nie stężał, paćka taka trochę Miałem nadzieję że chociaż galaretka będzie OK, a tu dupa - kiepska żelatyna najwyraźniej.



Serki wiejskie w 2 smakach



TRENING

Rano godzinny spacer + chodzenie po zakupach

Pół godziny relaxu, potem trening

Przysiad

65kg x 10
5 x 82.5kg x 5

Wyciskanie leżąc

Rampa 6 powtórzeń, skończyłem sobie na 62.5 x 5, luzik

Wyciskanie żołnierskie

3s, powoli do przodu

Kickback (jednorącz z supinacją, w oparciu o ławę)

3 x 8.5kg x 10

Kolega nagrał mi drugą serię telefonem, spojrzałem - nieco bujane te ruchy miałem. Wziąłem trochę dłuższy odpoczynek i w trzeciej każdy reps z absolutnie martwego punktu. Dało popalić.

Po treningu 30 minut biegania cardio, trochę ponad 5km

Przed ostatnim posiłkiem zestaw na brzuch.

Na jutro jestem umówiony na sprinty - brakuje mi tego zabójcy

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
DIETA



Nieplanowane ucięcie 10g tłuszczu - miałem wypić 10g oleju lnianego po serniku, ale to cholerstwo tak zapycha żołądek, że bałem się o to, że olej mógłby się wymieszać z dosyć rzadką konsystencją sernika i spowodować coś nieciekawego.

Poza rozpiską ~100ml wysoko jakościowego wina.

Ostatni posiłek był o 23:30 tak gwoli ścisłości, reszta ok.

TRENING

na czczo godzina spędzona na spacerze i rzutach do kosza

Po pierwszym posiłku interwały biegowe

12 sprintów po 80m każdy, 17s przerwy

kilka minut przerwy, później godzina charatania w gałę - a przez pierwsze piętnaście minut to właściwie człapania, tak mnie te sprinty rozyebały

Dzisiaj zupełnie przypadkowo wszedłem w spodnie, które zrobiły się na mnie za ciasne jak miałem 15 lat Są dobre, właśnie w nich siedzę

Zmieniony przez - pilkaPN w dniu 2014-07-03 23:50:06

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Tak sobie wymyśliłem jak włączałem interwały do planu, że co każdą sesję będę dodawać naprzemiennie 1 sprint i odejmował jedną sekundę przerwy. Jeśli chodzi o wysiłek włożony w interwał - masakruje, ale kolega który mierzył mi czas przerw na życzenie powiedział mi, że od czwartego biegu do końca to już sprintów nie przypominało Ważne że ja się czułem jakbym walczył o przetrwanie, wkładam absolutnie 100% możliwości w te interwały.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
muszę porobić ja to rozkminię chyba tak, że na bieżni będę robił 100m sprintem, a potem 100m truchtem i tak w kółko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Bieżni dla sprinterów, a nie tej do człapania dla leniwych babek w pure?

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
mówię o bieżni takiej prawdziwej na podłodze z tartanu, a nie takiej na siłce

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2014-07-04 00:09:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
pilkaPN
Łohoho, cóż za wyszukany humor W rozpisce jest napisane że sos karmelowy.

Walnąłem sobie dzisiaj po cardio dwie foty kontrolne. Miałem nie wrzucać ale pomyślałem, że jak wrzucę i nie będę mieć motywacji to sobie narobię siary jeśli jeszcze przez te niecałe 2 tygodnie się nie dotnę mocniej





Pozostaje się modlić żeby to się okazało wodą a nie fatem


jest kozak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Dream czekamy na Ciebie Na Twoim miejscu potrzymałbym z miesiąc deficyt i go pogłębiał, a później 8-9 miesięcy jakościowej masy i można robić formę na następne wakacje. Tak sam zamierzam robić. Tzn. jestem właśnie na etapie ostatecznego pogłębienia deficytu

DIETA



Jutro ładowanie więc dziś postanowiłem jeszcze pogłębić deficyt - jednorazowo. Nie taki diabeł straszny to 1500 kcal. Polecam gumy Be Fresh Citrus Mix, zayebiste w smaku (szkoda że tylko przez pierwsze 2 minuty ale są ), zjadłem dzisiaj chyba z 7.



Roztrzepałem jajko na patelni, dodałem soli i pieprzu, na to ugotowane ryby, posypałem chili, na to ser, przykryłem pokrywką i kilka minut na malutkim ogniu.

TRENING

na czczo

Martwy ciąg

90,100,110,120 x 5 (120 w pasie)
130 x 2 (w pasie)

Świetnie mi się robiło martwy w pasie, muszę sobie kupić Aczkolwiek na pewno nie będę stosował we wszystkich seriach, nie wolno odciążać całkowicie brzucha.

Podciąganie na kółkach gimnastycznych

4, 5, 6, 0x +25kg (chciałem się sprawdzić czy dam radę, poszło chyba 1/8 ruchu - ale z martwego punktu bez bujania!), 7

Wiosłowanie podchwytem

50kg x 21
60kg x 15
2 x 70kg x 10

Niestety tu przerwy były dosyć spore, robiłem z dwójką kolegów, jeden z nich uczył się martwego to schodziło

Szrugsy

2 x 70kg x 21
80kg x 15 (3 ostatnie repsy niedopięte)

Uginanie ramion - 3 serie, jestem już bliski powrotu do normalnych cięzarów

Przed ostatnim posiłkiem cardio 37 minut - pierwsze 17 minut normalnie, ale 20 następnych to na przemian biegi niezłym tempem i chód, chwilami się czułem że mogę biec jak na olimpiadzie, a chwilę później nie mogłem w ogóle

JUTRO ŁADOWANIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zmieniony przez - pilkaPN w dniu 2014-07-05 00:19:05

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
ŁADOWANIE



W domu tyle:



śniadanko



Część mleka pistacjowo-kokosowego wypiłem solo, częścią zalałem płatki i do mikrofali

potem





5 naleśników - jeden z sosem adwokatowym, jednym z dżemem porzeczkowym domowej roboty, trzy z dżemem brzoskwiniowym niskosłodzonym

potem



wziąłem bo fajne makro, ale zjadłem chyba niecałą połowę i wywaliłem do kosza - te lody frugo nie umywają się do dawnych Clirów, pomarańczowe i o smaku coli były zayebiste - te frugo są bez smaku, pozostawiają tylko w ustach nieciekawy posmak. Wpisałem do rozpiski jako 10g cukru.

potem



3 naleśniki, do środka serek wiejski zblendowany z bananem i wpc

potem (jakieś 20 minut temu)

micha młodych ziemniaczków, młoda kapusta i kurczak

potem zamierzam zjeść grahamkę z odrobiną kurczaka i ketchupem

a potem to impreza czyli dalsza część ładowania

Zmieniony przez - pilkaPN w dniu 2014-07-05 16:11:57

Zmieniony przez - pilkaPN w dniu 2014-07-05 16:12:11

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FIRESTARTER - nowa przedtreningówka od ActivLab , a w jakiej cenie!

Następny temat

Pytanie o beta alaninę

WHEY premium