SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - Chudzi moga iśc na ryby - by pilkaPN

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99690

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
jak tyle czasu siadów nie było to powodzenia jutro ! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Były, ale fronty Coś mi się wydaje, że najwcześniej na siłkę pójdę w piątek, bo jedynie o klatce i dwugłowych mogę powiedzieć, że przećwiczyłem je "normalnie" - reszta dotyrana na maxa, nawet dipsy jak teraz tak skracam przerwy dają się we znaki i wchodzą w triceps...

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Krva przesadziłem ostatnio na treningu z tym żołnierzem, odnowiły mi się problemy z barami, aczkolwiek z dnia na dzień jest poprawa, więc może to nic poważnego.

Trening - znów na innej siłce

Zarzut - skończyłem na 80kg x 1, nowy rekord - i nawet gładko poszedł

Martwy ciąg 80,90,100 x 5, 110, 120 x3, 130 x 1, 140x2 - ostatnio 145x1 z pasem, teraz bez

Wyciskanie na ławeczce - ciężar w dół, ale robiłem wersję z powolnym opuszczaniem, zatrzymaniem na klatce i jak najszybszym wybiciu ją w górę - fajnie w cyce wchodzi

Dipsy

0 x 5, 5kg x 5, 10kg x 5, 15kg x 4 - kiepsko, myślałem że pięć powtórzeń pójdzie z zapasem

Uginanie ramion ze sztangą prostą

5 x 40kg x 7 - ostatnio 3 x 40kg x 7. Pierwsze 3 serie bezproblemowo, w dwóch ostatnich końcówki były ciężkie, ale rezusa nie było

Butterfly na atlasie - dałem się przekonać, bo wyjątkowo dobrze było czuć klatkę, a szukałem czegoś na typową hipertrofię.

12, 10

Unoszenie sztangi w przód na lekko zgiętych łokciach - 12 powtórzeń

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Trening garażowy

Przysiady - fronty - rampa 5, zgodnie z założeniami nie dodaję ciężaru, bo choć wchodzi te 5 powtórzeń przy ciężarze docelowym, to jednak nie jestem zadowolony z techniki, wyginają mi się plecy nawet gdy sztangę trzymam pod samą szyją. Dzisiaj 3 ciężkie serie z tym ciężarem, w żadnej nie udało się zrobić 5 powtórzeń tak jakbym sobie życzył - zazwyczaj przy czwartym zaczyna się lipa. A 10kg mniej i wszystko idzie 100% technicznie.

Podciąganie na kółkach gimnastycznych

4 x p
p-2

Nosz krrrva, w ostatniej serii zabrakło dwóch powtórzeń, tak to już bym wchodził od przyszłego treningu na repsa więcej Zastanawiam się nad zakończeniem tego programu, przestaje przynosić efekty. Chętnie zacząłbym się już podciągać z obciążeniem, progresją ciężaru - kwestia do obmyślenia...

Unoszenie sztangielek (przód barków)

12, 15 powtórzeń

Unoszenie sztangielek w bok siedząc (bok) - pierwszy raz robiłem siedząc, świetnie wchodzi

2x10

Odwrotne wiosłowanie (tył)

2x12

Po treningu lekkie cardio

Micha:
Ryż z kurczakiem
Omlet klasyczny
Płatki kukurydziane z mlekiem i wiórkami kokosowymi, mandarynka
Makaron z wątróbką
i pewnie kanapki z makrelą bendom

Zmieniony przez - pilkaPN w dniu 2015-03-07 20:21:08

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
weź podrzuć filmy szefie, szczególnie zarzutu, podciągania na kółkach - zobaczymy jak wykonanie, a i to rzadko "wplatane" ćwiczenia więc fajne urozmaicenie dziennika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
zarzut wrzucę przy najbliższym treningu, kółka najwcześniej w przyszłym weekend A co myślisz o wyginaniu pleców przy frontach? Jaki miałbyś pomysł żeby to zwalczyć (oprócz zakładania pasa, nie chciałbym zaczynać tak wcześnie z tym)?

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Dzisiaj brak czasu na trening z prawdziwego zdarzenia, mnóstwo nauki. Narzekałem ostatnio że klata zaliczyła regres względem reszty sylwetki, więc zdążyłem w domu popracować nad tym:

Głębokie pompki na krzesłach - 7 serii x 9 powtórzeń, przerwy równo 45s.

Polecam każdemu, świetnie nabija i bardzo dobrze czuć klatę

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Mam napady niskiego ciśnienia. Dzisiaj np. tuż po treningu zacząłem ziewać i trwało to niemal nieprzerwanie przez 10 minut, aż wszedłem do wanny. Chyba przemęczenie daje się we znaki, ale nie ma mowy, żebym sobie poluzował do matur. Jeszcze mocniej muszę wziąć się za siebie, niestety.

Zarzut





Nie ukrywam że dzisiaj robiłem trochę pod dziennik.
50kg x 5
60kg x 5
70kg x 3
80kg x 1 (filmik)

Sporo można poprawić, wiem, ale robię od niedawna i bez kogoś kto złapie za rękę.

Wyciskanie nad głowę rampa 6 - zwiększyłem o 1 ilość powtórzeń, bo przeskoki między nowymi ciężarami są za duże, nie chcę bawić się w pojedyncze repsy maksymalne gdy dodaję 10kg. Ostatnia seria x5

Wiosłowanie nachwytem

70kg x 10
2 x 90kg x 5 - ostatnia seria już kiepsko technicznie

Wyciskanie wąsko na ławeczce - na docelowym ciężarze 7, 6, 6 reps - ostatnio 5x6. Może i bym dociągnął do tych siedmiu powtórzeń w 3 seriach, ale bym musiał znacznie wydłużyć przerwy. Będzie co poprawiać.

Przysiad tylni - króciutkie przerwy i skupienie na czwórkach, więc obciążenia sporo mniejsze niż normalnie robię na frontach Dwie pierwsze serie na rozgrzewkę.

60kg x 10
70kg x 10
80kg x 15
2 x 80kg x 10

Prostowanie nóg na atlasie

6 sztabek x 15
2 x 7 sztabek x 15

Uginanie nóg na wyciągu leżąc

2 sztabki x 12
3 x 3 sztabki x 12

Uginanie ramion sztangielką na modlitewniku

2 x 13kg x 12 - przerwy tylko na zmianę ręki, mimo to kiepskie zmęczenie
2 x 15kg x 12

Uginanie ramion sztangą łamaną stojąc

tym samym ciężarem
15 powtórzeń
12 powtórzeń


Ślę potreningowe pozdrowienie dla redukujących



"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
Nie da się obejrzeć filmiku, wyskakuje że prywatny.

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Dzięki za zwrócenie uwagi, już powinno działać

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FIRESTARTER - nowa przedtreningówka od ActivLab , a w jakiej cenie!

Następny temat

Pytanie o beta alaninę

WHEY premium