SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - Chudzi moga iśc na ryby - by pilkaPN

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99443

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
idź do zaprzyjaźnionego lekarza i poproś o receptę na fortrans wszystkie toksyny z organizmu wylecą, tylko radzę wziąć to w wolny dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Dream pytałem wczoraj, serio Ale powiedziała mi że jak chcę się przeczyścić to mam sobie kupić Enemę bez recepty, fotrans mi niepotrzebny.

Paweł a LC to już na dodatnim bilansie?

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
lodzianin mówił, że fortrans jest jedyny i niepowtarzalny, więc nie przyjmuję odmowy i dzisiaj po to idę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469




Refren tak mi się wkręcił że głowa mała Ogólnie to bardzo polecam obydwie części "Niewygodnej Prawdy"

Czuję się już naprawdę dobrze, płuca niemal czyste, temperatury i kataru brak, dziś też wrócił apetyt - po zrobieniu dwóch zwykłych serii plank i po jednej na każdy boczek W poniedziałek wracam na siłownię, pod koniec tygodnia jak pogoda dopisze zaczynam biegać Postanowiłem, że po dwutygodniowej przerwie organizm będzie pewnie słabszy, a mi zależy również na sprawności, więc przed czterema następnymi treningami - od rana do posiłku przedtreningowego) dojdzie 400 kcal, więc w następnym tygodniu 2600 DNT i 3000 DT.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
LC czy na dodatnim czy na ujemnym bilansie - duzo ruchu+zmniejszenie ilosci wegli w diecie nawet do 2g/kg poprawi znacznie insulinowrazliwość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Muszę sobie bułeczki z siemienia lnianego upiec do szkoły i jakoś te ograniczenia węgli wytrzymam Za jakiś czas przejdę na IF to będzie lajcik, właśnie mi najgorzej jest jeść posiłki białkowo-tłuszczowe rano i w szkole.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
walisz tłuste miesko/mozarelle+warzywa+olej lniany/migdały w pake i szamasz sałatke - zayebistosc!

lub shake tłusty twaróg+śmietana/jogurt/mleko+wiórki+słodzik+kakao+orzechy do pogryzania

i uwierz, mega smacznie i bez wegli!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Z tą sałatką spróbuję na pewno. Tylko ten pojemnik będzie musiał być duuuuży Kiedyś też brałem do szkoły takie ciasto:
https://www.sfd.pl/DT_PilkaPN-t974647-s3.html (ostatni post z tej strony) też fajna sprawa

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
hmmm, no moze moze i sprobuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
ajm beeeeeeeeeeeeeek!!!

DIETA



Jakby doszły jeszcze jakieś źródła EPA i DHA (np. śledź za wątróbkę) to mógłbym powiedzieć, że idealnie Węgle tylko okołotreningowo, największy posiłek po treningu i odrobina przed snem dla lepszej regeneracji, kolacja lekka i przyjemna dla układu trawiennego...

Doszło ~150kcal z kawy i ketchupu, który dodałem do 3 posiłków.

Sałatka smakowała, dzięki Paweł Wrzuciłem surówkę z niedzielnego obiadu, trochę kurczaka, ser i olej lniany Nie ostatni raz jem tak w szkole

TRENING

Bałem się dużych spadków, ale niepotrzebnie - wiadomo, trochę musiałem poucinać, ale to bardziej kwestia bardzo dużej intensywności treningu (trwał godzinę - w tym rozgrzewka).

Martwy ciąg
80kg x 15
3 x 90kg x 12
90kg x 10

Podciąganie na drążku nachwytem

Tu akurat bardzo kiepsko nawet jak na mnie, 8 powtórzeń w 2 seriach i to nie z martwego punktu... Przeniosłem się więc na ściąganie drążka wyciągu górnego.

Ściąganie drążka wyciągu górnego

3 x 60kg x 8
72kg x 3

Ściąganie linki wyciągu dolnego

2 x 48kg x 12
2 x 36kg x 12

Uginanie nóg leżąc
36kg x 12
36kg x 8 + 24kg x 4
24kg x 12
24kg x 15

Szrugsy

2 x 60kg x 16 + 2 kettle 17.5kg po bokach x MAX

Uginanie ramion stojąc
24kg x 15
34kg x 8
2 x 24 kg x 10 (albo 12, wypadło z głowy tradycyjnie)

Unoszenie nóg w podporach (najpierw prostych, później zgiętych do klatki)
MAX
MAX + brzuszki na ławce skośnej x MAX

Po wszystkim 20 minut cardio na wioślarzu

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FIRESTARTER - nowa przedtreningówka od ActivLab , a w jakiej cenie!

Następny temat

Pytanie o beta alaninę

WHEY premium