SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - Chudzi moga iśc na ryby - by pilkaPN

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99256

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Dzięki, posprawdzam. Jak będę już na nadwyżce kalorycznej to zamierzam przymasować mięśnie brzucha, więc na pewno przydadzą się innowacje.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiele z nich na spokojnie w domowych warunkach można wykonać, więc można śmiało cisnąć '8-pack' xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
DIETA



W 3 posiłku miał być twaróg z dżemem, ale zostało mi 50g, potrzebowałem 5x tyle...

Jak widać uciąłem 100 kcal. Nie głoduję, high carb mi pozwala na taki krok.

TRENING

o godzinie 17

1km cardio
2 minuty przerwy
10 sprintów, przerwy 20s
3 minuty przerwy
4km cardio

Te sprinty to rzeź jest, ale progresja nadal trwa. Teraz na przemian będę ucinał 2s przerwy i dodawał 1 sprint.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
DIETA



Dzisiaj wypadł mi trening ponad 2h po zjedzeniu posiłku przedtreningowego, byłem umówiony ze znajomym żeby mi przykręcił dwie śrubki w skuterze a zrobił mi generalny przegląd przed siłką Ale dobrze mi się ćwiczyło, nawet intensywnie.

TRENING

Martwy ciąg

80kg x 12
90kg x 10
100kg x 8
110kg x 5
120kg x 5

Podciąganie nachwytem

5x5

Wiosłowanie sztangą nachwytem

50kg x 10
60kg x 10
2 x 70kg x 8 - coś mi nierówno chodziły łokcie w tych seriach dzisiaj, do poprawy. Podchwytem nigdy nie mam tego problemu, ale na razie podchwyt sobie odpuszczam

Ściąganie linki wyciągu dolnego do brzucha

36kg x 15
48kg x 12
48kg x 13

Wiem że miałem tu jakoś progresować ale zapomniałem jakim systemem lecę

Dipsy

5
6
7
8

Prostowanie ramion na wyciągu górnym

36kg x 5
24kg x 12
24kg x 15

+ 30 minut cardio

Mam do Was pytanko. Przed ostatnią serią dipsów przyszedł na siłkę ex-zapaśnik i patrząc że robię dipsy zagaił jakiego mam maxa. Tak zaczęliśmy sobie gadać i powiedział, że jego rekord to 75 powtórzeń, +90kg na 1 powtórzenie, a zdarzyło mu się trenować na dziesięciu seriach po czterdzieści powtórzeń na zmianę z kolegą (jeden kończy robić, drugi od razu wchodzi). Jak sądzicie, taki wynik jest osiągalny dla kogoś, kto nigdy zawodowo nie zajmował się sportami siłowymi? Dopiszę tylko, że słyszałem już o równie dobrych rekordach starych zawodników z tego klubu w przeszłości (180kg w MC gościa ważącego niecałe 70kg, 185kg w przysiadzie zawodnika do 75kg) i wiem, że trener przykłada dużą wagę właśnie do dipsów (i zarzutu, ale to swoją drogą). Mowa oczywiście o gościach mających 18-20 lat.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
mam na siłce kolesia, który w serii dyga 30 podciągnięć i robi po 40 dipów na serii - fajter, także do osiągnięcia jak najbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Soraski za wczorajszy brak wypiski, późno wróciłem do domu.



Z wysiłku to było 10 sprintów 100m z przerwami 18s.

Dzisiaj idę wieczorem na 18stkowe ognisko, więc nie ma sensu liczyć kcal ani nic. Teraz w domu staram się jeść zdrowo i wysokobiałkowo, a na miejscu nie zjeść i nie wypić za dużo.

Od jutra startuję ze spalaczem, ale nie będę się na jego temat rozwodził bo nie jest z AL, chcę spróbować czegoś mocniejszego [aczkolwiek bez szaleństw] niż to co jest dostępne w sklepach w PL.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Wczoraj (tzn. 30.04) spiłem się na ognisku Na drugi dzień 5h mnie trzymał kac, może jakbym coś zjadł to przeszłoby szybciej, ale chciałem koniecznie post trzymać. Plusze + magnezy, dużo wody i cierpliwości

DIETA



To ostatnie robię sobie zawsze gdy nie wiem jak wyrównać makro całodzienne, można dowolnie sterować odpowiednio ilością BTW i zawsze wychodzi dobre, choć wygląda może kiepsko



1. Kawałki mięsa smaży się na patelni
2. Jak się podsmaży to wchodzi kasza, 2 minuty na średnim ogniu
3. Na to kawałki sera, chwilkę odczekać i wbijamy jaja
4. Przed roztrzepaniem i zmieszaniem z kaszą solimy (najlepiej wszystko bezpośrednio na jajka) i dodajemy innych przypraw według uznania, ja zawsze tabasco leję w opór.
5. Postępujemy jak z jajecznicą.
6. Na sam koniec wkroić pomidorki, niech pobędą na ciepłym żeby trochę temperatury złapały.
7. Zalewamy ketchupem i żremy z patelni żeby było ciepłe

TRENING

Klata + kaptury, niestety bez dostępu do sztangielek, a w WL nie wolno mi się forsować - no i dopiero godzinę przed treningiem przeszedł mi ból głowy

3s pompek
8s wyciskania na ławie 40-70% CM, powtórzeń nawet nie liczyłem, powiedzmy że 25-10, wszystko na luzaku, powiedziałbym że rehabilitacyjnie
3s pompek 12-14-16

Szrugsy

50kg x 25
60kg x 25
65kg x 15
70kg x 18 jakiś przypływ mocy na koniec treningu

+ 30 minut cardio

I zacząłem jeść

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
DIETA



Trochę fotek żarcia







Duuuużo przypraw tu dałem, trochę koncentratu i ostatek pomidorów z puszki + cały świeży.

TRENING

Przysiad

50kg x 14
60kg x 12
70kg x 10
80kg x 8
2 x 90kg x 5
3 x 70kg x 10

Syzyfki

12
15
20
21

Miałem wrzucić filmik ale obejrzałem go, potem włączyłem prawidłowe wykonanie z atlasu SFD i już widzę, że nie ma sensu - nogi i tułowie nie było w jednej linii. Przynajmniej ze schodzeniem nisko nie mam żadnych problemów. No i dzisiaj przekonałem się że bardzo mało mi brakuje żeby dotknąć tyłkiem ziemi przy przysiadzie Tyczy się to oczywiście bardzo małych obciążeń lub w ogóle bez sztangi, ale mimo wszystko jestem zadowolony.

Żuraw

4 x ileśtam, nie liczę powtórzeń, bo i tak przy części zbyt mocno się odpycham, więc trudno ustalić

Wspięcia na palce siedząc

50kg x MAX
3 x 60kg x MAX

Potreningowe cardio: godzina wyrywania chwastów w szklarni Właścicielowi garażowej siłowni się nie odmawia

Zmieniony przez - pilkaPN w dniu 2014-05-02 23:59:58

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
hmmm, nie zawsze zwracam ogromną uwagę na wygląd jedzenia, ale jednak podziwiam że to wszystko jesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
WTF przecież to dobrze wygląda A jeszcze lepiej smakuje

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FIRESTARTER - nowa przedtreningówka od ActivLab , a w jakiej cenie!

Następny temat

Pytanie o beta alaninę

WHEY premium