SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Tomuh "Cele, nie marzenia" - boks

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 148275

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Za dużo wymagasz od życia ;) Gdybym wiedział, że się uda to bym to robił na 100%. Gdybym to brzmi za spokojnie. Chcesz prowadzić spokojne życie nie wychylając się z niego. Gdyby każdy to wiedział..każdy byłby mistrzem świata i milionerem a nie każdy nim jest. Ryzyko występuje w każdej dziedzinie życia ty decydujesz czy wolisz żyć spokojnie czy postawić wszystko na jedną kartę. Głupota czy odwaga? Ciężki temat. Za bardzo nam wpojono, że szkoła jest tak ważna ale może jest tak ważna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1024 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7990
Tomuh
Ttooomek - imprezy to nie problem przestać, nie problem odłączyć się od tego wszystkiego.

Wiem, że jeżeli bym się na maksa na tym skupił to mógłbym za 2 - 3 lata wygrać grand prix, wiem, że mógłbym coś w boksie osiągnąć.

Ale musiałbym przestać się uczyć i przygotowywać do matury, zmienić życie ustawić pod trening.

Regeneracja nie najlepsza, bo wstaje rano do szkoły, przez co brak chęci na cokolwiek, do tego po szkole pójde na trening to potem juz nie mam w ogóle sił ani chęci na nauke. Więc albo jedno albo drugie.

Nie mam gwarancji, że zostanę kimś, może jednak za jakiś czas będzie kontuzja? (tfu, odpukać) nie będę mógł tego trenować? Może nie będę na tyle dobry, albo najzwyczajniej, nie dam rady wyrobić się finansowo.

To są te problemy. A tak, to postanowiłem, że chcę iść do szkoły oficerskiej, tam będę uprawiał dużo sportu, będę robił to co lubię, dostawał pieniądze i będę szczęśliwy też.

Ale boks naprawdę kocham i jak myślę, że nie poczuje już nigdy tej atmosfery z zawodów, po wygranych czy przegranych walkach, wspólnych okrzyków i emocji.. to płakać mi się normalnie chce.

Póki co jeszcze robię swoje, trenuje ciągle, staram się nie myśleć o złych stronach bo jeszcze mogę dawać z siebie to co mogę. Teraz treningi są rekreacyjne, jednak ciągle na pełnej parze, że tak powiem.


Wczorja sparingi, sparowałem z jednym który pół roku chodzi, to mogłem tylko na lewą rękę ale i tak go zajechałem, potem z kolejnym nieco lepszym, ale dużo lżejszym to mu tak obiłem żebra że nie sparowaliśmy więcej rund.

No cóż...


boze stary :O cale zycie przed toba wiele treningow cwicz sumiennie nie od razu krakow zbudowano bedziesz sie oddawal temu sportowi to na pewno cos osiagniesz wszystko zalezy od tego co masz w glowie

Pomogłem? Daj SOG'A! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
MrNowy
Za dużo wymagasz od życia ;) Gdybym wiedział, że się uda to bym to robił na 100%. Gdybym to brzmi za spokojnie. Chcesz prowadzić spokojne życie nie wychylając się z niego. Gdyby każdy to wiedział..każdy byłby mistrzem świata i milionerem a nie każdy nim jest. Ryzyko występuje w każdej dziedzinie życia ty decydujesz czy wolisz żyć spokojnie czy postawić wszystko na jedną kartę. Głupota czy odwaga? Ciężki temat. Za bardzo nam wpojono, że szkoła jest tak ważna ale może jest tak ważna?


Mamy dokładnie takie same zdanie :) dobrze się o takich rzeczach dyskutuje.

Ale nie wiem czy wspominałem czy nie, chce iść do wojska do szkoły oficerskiej. Jak tam się dostane to też będę miał możliwość ciągłego treningu i uprawiania sportu a za jakiś czas będę prowadził ciekawe życie, bo dużo mogę zarabiać.

Ale może zostanę milionerem wyjadę gdzieś i też będzie fajnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Nie zapomnij tylko o mnie jak będziesz już tym milionerem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 739 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5941
^ Przepije nic nie zostanie dla ciebie :D

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=519e5c36f3452686138318
Wejdź w link wbij 10 lvl otrzymaj podziękowanie prezesa na pw :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
spoko, kupie kilka krat browarów i polecimy asem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
Panowie chce sobie dorzucić we wtorki i czwartki siłownie, bo bedę miał za darmo raczej.. myślę nad jej celem. Chciałbym nabyć trochę mięśni i jednocześnie zredukować tłuszcz..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
Jednoczesnie sie nie da :D pierw zredukuj jak masz duzo a pozniej lec na mase moze? I zalezy czy chcesz trenowac pod boks czy nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45904
dokładnie,nie można zjeść ciastka i nadal mieć ciastko :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
Nie można tak, że ćwiczę na siłowni jakby na masę a do dorzucam jakieś lekkie aeroby na koniec no i oczywiście boks?

Będę ciągle w treningu, jednak na zawody wystartuję chyba gdzieś w okolicach matury/po. Jak już będę miał to za sobą to przycisnę. Ale jeszcze nic nie wiadomo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Worek treningowy - ćwiczenia domowe.

Następny temat

Tomasz Adamek vs. James Toney 8 września 2012?

WHEY premium