SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Tomuh "Cele, nie marzenia" - boks

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147810

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
biorę ten żeń-szeń i nie zauważyłem by jakoś stawiał mnie na nogi :D już lepiej coś na pobudzenie łyknąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
a ile bierzesz ? jak jeden to bierz dwa ja tam po jednym zawsze czułem przypływ energii - ale to bardziej rozkłada się w czasie niż pobudza gwałtownie jak kawa

Zmieniony przez - dariusz222 w dniu 2012-12-13 14:11:46

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Biorę jeden i zauważyłem poprawę libido więc dwóch wolę nie brać i tak w tym wieku jest ono duże w sumie to zastępuje tym póki co witaminki olimpu bo nigdzie nie mogłem ich dostać a nie chciałem przerywać "cyklu witaminowanego" i zakupiłem taki komplecik witamin z żeń-szeniem (oczywiście mowa tu o zeńszeniu olimpu). Przy dłuższym stosowaniu widać poprawę w samopoczuciu. Można je śmiało polecić więc lepiej stosować ciągle niż w specjalne okazję chociaż nie wiem czy kompleks witamin i minerałów nie byłby tu lepszy ale minerały zawsze można dokupić a najlepiej zjeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 739 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5941
Chłopaki spokój :D Ile on tych wąskich pompek j**ie :P Bo mnie to interesuje.

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=519e5c36f3452686138318
Wejdź w link wbij 10 lvl otrzymaj podziękowanie prezesa na pw :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Na co ci te pompki? My tu uderzamy a nie robimy pompki tak jak sama nazwa tematu wskazuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
nie wiem ile.. a czemu tak Cię to interesuje? :P

Przydałoby mi się coś na pobudzenie przed walką. Teraz brałem całą saszetkę iron horse high kick, ale nic mi to nie dało. Raz wziąłem dorian yates nox pump 2 saszetki na raz też nic nie dało.

Myślałem o napalmie, słyszałem, że dobry, gościu na zawodach sprzedawał, mówi, że ma z 400 mg kofeiny i mocno kopie. Ale stres + kofeina może chyba źle na serce zadziałać..

Nie wiem co brać.. Także problem z jedzeniem, bo nie zbyt chce się jeść. Ostatnio zjadłem fileta z frytkami, ale to chyba nie był najlepszy wybór.. nic nie pojadłem i w ogóle lipa. Co polecacie w trakcie zawodów jeść?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
ryż,kurczak i kreatyna!

Ja bym tam jadł to co zwykle czyli pewnie kurem z ryżem i porcję warzywek. Osobiście nie widzę sensu w zbijaniu wagi wolę zbić sobie wcześniej to 1-2kg i mieć spokój niż psychicznie się wykańczać przed zawodami i sobie normalnie jeść. O wiele lepiej to działa na człowieka niż jakieś głodówki gdzie dojdzie do tego stres to siły nam odchodzą. Na pobudzenie coś z kofeiną i tyle. Ja bym ci polecił amoka olimpu tani i dla mnie skuteczny. Pobudza w trakcie i nie ma po nim problemów z koncentracją czy coś z tych rzeczy. Nie ma co szaleć z ogromnymi porcjami kofeiny bo może się to rożnie skończyć. Zjedz sobie ryż brązowy z czymś jeśli możesz i tyle. Frytki to nie jest zbyt dobra opcja szczególnie przed zawodami. Po zawodach to tam sobie można odpuścić i poszamać ale przed lepiej zjeść pełnowartościowy posiłek który nam wejdzie ze smakiem. Zawsze to jakiś + komfortu niż jedzenie mydła. \
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
Racja. Zawsze tak jem filety z ziemniakiami czy coś. Frytki tylko teraz zjadłem bo nie było ryżu ani nic. Wiesz nie patrze nawet na to ze wiecej wniose na te wagę, bo wole czuć się lepiej. niż cierpieć z niedożywienia. A to jakaś różnica szczególna między białym a brązowym? z tego co wiem brązowy się dłużej trawi tak? i tak ile gdzieś przed walką jeść, normalnie, 2 godziny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 739 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5941
To są pompki na siłę ciosu więc jeśli byś ich zrobił masę to nie miałbyś problemu z przeciwnikami? A jak tam skakanka? wrzuć skakankę opatrzymy jak ci idzie na niej :) To podstawa bokserska przeciez nie?

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=519e5c36f3452686138318
Wejdź w link wbij 10 lvl otrzymaj podziękowanie prezesa na pw :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Jeśli coś robimy bardzo w dużych ilościach to już nie jest siła lecz wytrzymałość tak dla jasności.Siła to jest jeśli by robił pompki na jednej ręce i jednej nodze. Na siłę ciosu widzę wiele innych dużo lepszych rozwiązań niż robienie pompek.

Tomuh brązowy jest o wiele lepszy..no i dłużej dostarcza nam energii. Ja osobiście bym zjadł tak by było na luzie. Oczywiście ciężko stwierdzić jeśli nie wiemy która dokładnie jest nasza walka bo tak się czasami zdarza. Najlepiej zjeść tak by nie być najedzonym ani głodnym zaraz. O tym sami najlepiej wiemy. Ja np mogę zjeść i godzinę przed treningiem nawet mniej i mi w brzuchu to nie zalega a kto inny zje to po 2godzinach ma jeszcze dyskomfort.

Zmieniony przez - MrNowy w dniu 2012-12-13 16:08:31
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Worek treningowy - ćwiczenia domowe.

Następny temat

Tomasz Adamek vs. James Toney 8 września 2012?

WHEY premium