SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Tomuh "Cele, nie marzenia" - boks

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 148127

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
wszystko na dobrej drodze :) już jest życiowa jeśli chodzi o sylwetke, a jak wrócę na gwardie, ostro przywale na treningach to będzie ponadżyciowa :) :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
yo yo! nowe suple doszły niedługo ruszamy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
tak sobie czytam dziennik i myślę, jak ja na początku chciałem w 75 siedzieć przecież tam tak biją że nic nie czuć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Zyjesz jeszcze bo cos cicho ostatnio w dzienniku xd ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 67 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6419
a ja mam takie pytanie na ile Ci starczy taki zapas suplementowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Na wieki.. zmarli nie biora suplementow xddd tomuh gdzie jestes?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 67 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6419
może zrobił sobie przerwę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
jestem jestem, ale sierpień po prostu luzuje, jutro jadę nad morze na tydzień, we wrześniu dziennik ruszy pełną parą, jak wrócę do Wrocławia, do Gwardii :) teraz jakoś tak mniej trenuje, jem słodycze i płaczę nad sobą bo sylwetka marnieje.. :P ale wszystko nadrobię. Teraz raz na jakiś czas zrobię trening, będę nad morzem to pobiegam :)

Taki zapas nie wiem na ile mi starczy, miesiąc, półtora może ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
Witam :) no od ostatniego wpisu nie zrobiłem ani jednego treningu, cały sierpień luz, aż mnie serce boli, znów się spasłem :P, ale od poniedziałku już ruszam z dziennikiem i treningami. Jest motywacja, jest serce do tego sportu, trzeba dalej rozpyerdalać system :)

Ogólnie to teraz diety w ogóle nie trzymałem, dużo imprezowałem, już uzupełniłem wszelkie braki imprez, w niedziele jadę do Wrocławia.

Dam znać po pierwszym treningu co i jak, aż sam się boje.. no ale wszystko wróci szybko do normy, pozdro! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Do boju tomuh do boju.. nie daj sie xdd musisz rozjechac wladimira. Obama w avatarze zobowiazuje xddile przytyles? Bardzo cie zalalo ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Worek treningowy - ćwiczenia domowe.

Następny temat

Tomasz Adamek vs. James Toney 8 września 2012?

WHEY premium