SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Tomuh "Cele, nie marzenia" - boks

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147815

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27695
Tomuh wbrew wszystkim domysłom moja ksywa pochodzi od nazwiska i nazywają mnie "Gandzia", także nie trafiłeś
souljah21 dzięki dwukrotnie
Leci niek pisz mu tak, bo po browara poleci
PS. W profilu masz wpisane, że żyjesz w stałym związku, a tu piszesz, że zawsze jakąś w remizie trafisz. To jak w końcu?
Tomuh tak szczerze to mi się wydaje, że brakuje Ci motywacji. Prawda?




Zmieniony przez - Gandziamen w dniu 2013-04-17 21:31:33

yyy... coś tam.. :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 739 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5941
https://www.facebook.com/BruceLee?hc_location=stream Motywujące :P STARY BĄDŹ przykładem zdrowego trybu życia jako fajter a nie jak reszta pijesz ćpiesz i po remizach chodzisz :D ( Ciekawy czy masz juz jakiegos syfa ) staraj sie!

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=519e5c36f3452686138318
Wejdź w link wbij 10 lvl otrzymaj podziękowanie prezesa na pw :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27695
souljah21 nie wiem czy to dobry przykład
Ale popatrz sobie na "Money'a" można go nie lubić za pie.r.do.le.ie, cwaniactwo i chytrość na kasę, ale jest cały czas w formie (pomimo już swojego wieku), a jednak nikt nie może sobie z nim poradzić. Właśnie dlatego, że traktuje to poważnie i daje z siebie nie 100, ale 110% do każdej walki.
PS. I pewnie nie martwi się o laski z remizy

yyy... coś tam.. :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 739 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5941
Ja tam wole sie napić herbaty niż wypić alkohol (mam 16 lat) prawdopodobnie nigdy sie nie napije nie bede palił papierosów bo to już jest postawione w moim umyślę i nikt na to wpływu nie ma :p jesli ktos ma mnie uzależniać od siebie to plaszczak odrazu :p Chce być sportowcem i fajterem w moim klubie krakowski muay thai :p

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=519e5c36f3452686138318
Wejdź w link wbij 10 lvl otrzymaj podziękowanie prezesa na pw :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27695
Życzę Ci tego z całego serca Stary
Nie mówię, że ja nie piję w ogóle, ale trzeba mieć umiar, tym bardziej jeśli ktoś chce coś w danej dyscyplinie osiągnąć. To wymaga wyrzeczeń i poświęcenia.
Ja już jestem za "stary" dla tego sportu. Ale trenuję, sparuję, bo to lubię i chcę to robić. Wolę to niż pić pod bramą z "kumplami".


Zmieniony przez - Gandziamen w dniu 2013-04-17 21:56:15

yyy... coś tam.. :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 739 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5941
Gandziamen
Życzę Ci tego z całego serca Stary
Nie mówię, że ja nie piję w ogóle, ale trzeba mieć umiar, tym bardziej jeśli ktoś chce coś w danej dyscyplinie osiągnąć. To wymaga wyrzeczeń i poświęcenia.

Dokładnie i on miał cel bo czytałem jego posty w marcu i pisał że chce sie przygotować na full wypas podbić siłe itp. i ktoś go musiał podpuścić pod to balowanie
a nasz tomuh dał sie im ponieść

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=519e5c36f3452686138318
Wejdź w link wbij 10 lvl otrzymaj podziękowanie prezesa na pw :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27695
"Poniósł go melanż"
To nic złego sobie browarka walnąć, ale skoro chce coś osiągnąć (mam nadzieję, że to czytasz Tomuch " to trzeba czasami powiedzieć kumplom "nie" (a jak im nie pasuje, to lewy prosty i po sprawie). To są jego marzenia i cele, a nie innych. Potem będzie mówił "kurva po co ja ich słuchałem". No, ale to jego sprawa, jak zechce tak zrobi

yyy... coś tam.. :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38694
Tomuh


nie czuje tego gazu jaki czułem kiedyś. Psychicznie byłem dobrze nastawiony, miałem chęć do zycia, trenowania, nauki, czułem sens tego, a teraz jakoś dziwnie. Chodzę przymulony, nieco senny, nie chce mi się kompletnie uczyć ani nic, a matura za 3 tygodnie... masakra jakaś. Nie wiem czemu tak jest.. Po szkole musze sie rpzespać bo sił nie mam, łeb mnie lekko boli. Moze to ta zmiana pogody..




Moze zrob sobie badania krwi i zobacz czy nie masz jakis niedoborow, np. zelaza albo witamin z grupy B. To tez moze byc przyczyna takiego samopoczucia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
@aimka dotychczas nie miałem z tym problemu. Biorę witaminy i minerały, piję dużo wody więc nie sądzę, że to z tego powodu..

Nie wiem kto tam pisał coś o tym związku, ale jak zakładałem konto to byłem w związku, od ponad roku jestem wolnym strzelcem

Nikt mnie do niczego nie podpuszczał, sam tak zacząłem chodzić do klubów. Dużo kobiet poznałem i sie w dupie poprzewracało

souljah, w Twoim wieku tez tak mówiłem, ze nigdy nie tknę alkoholu ani niczego, ale myślę, że to normalne, aż w końcu przyjdzie moment, że spróbujesz, bo w życiu wszystkiego trzeba próbować, ale w granicach rozsądku.

@Gandziamen - tak masz racje, brakuje mi motywacji. Nie widzę sensu dawania z siebie wszystkiego i rezygnowania z innych rzeczy które dają mi przyjemność.

Gdybym był na takim poziomie jak goście, którzy za walki dostają pieniądze to oczywiste, że bym nie imprezował. Teraz nie mam tej gwarancji, że mi się uda. Nie utrzymam się z boksu... Wiecie jak wiele moich znajomych(po 20 - 70 walk nawet mieli) rezygnowało właśnie z tego powodu z boksu?

boks w Polsce to lipa. Dlaczego ludzie trenujący nie dostaną mieszkania, stypendium czy coś, byle by rozwijać się w jednym kierunku?

Trzeba myśleć obiektywnie, ile można patrzeć optymistycznie, jak to nic nie daje.

Jedyne co mnie przy boksie trzyma, to to, że trenerzy naprawdę duży mają wkład w naszą karierę i nie chcę ich zawieść. Do tego chwała po zwycięstwie trwa wiecznie i zawsze miło się wraca do tych wspomnień..


Odnośnie wczorajszego dnia:

Mieliśmy sparingi, ciężka rozgrzewka którą dobrze wytrzymałem. Potem 3x3min worki skakanka i walka z cieniem no i tarczowanie. Tarczowanie w bardzo wysokim tempie przez ok. 8 minut, niezły wycisk, ledwo o własnych siłach z ringu wyszedłem :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 739 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5941
Alkohol to trucizna która pruje mózg. Nie społeczeństwo tych gównarzy nie wyrwie na mnie wpływu by skosztować tego nędznego gówna.Wole iść na trening i potrenować ;]

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=519e5c36f3452686138318
Wejdź w link wbij 10 lvl otrzymaj podziękowanie prezesa na pw :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Worek treningowy - ćwiczenia domowe.

Następny temat

Tomasz Adamek vs. James Toney 8 września 2012?

WHEY premium