SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Tomuh "Cele, nie marzenia" - boks

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147806

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45896
kondycja a nie żadna siła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 769 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9857
a najlepiej jedno i drugie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
W sumie o siłę się nie boje, bo jak na treningach będę ćwiczył na 120% to siła i tak pójdzie przy dobrej diecie w miare.

Kondycja chyba będzie najważniejsza. Bo siła fizyczna jest na pewno moim atutem, szybkość też, tylko z kondycją słabo. a jak z tym to i z innymi czynnikami też.

A co do zapytania trenera, wspominałem jakiś czas temu że trener jest starej daty, podejrzewam, że powie nic nowego, czyli żebym biegał. Ale myślałem też o siłowni coś.. tym bardziej, że bym miał we wtorki i czwartki za darmo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Jak kondycja najsłabsza to trzeba ją robić ;) Bez kondycji nie ma siły i szybkości. Ja bym robił na twoim miejscu skupił się na kondycji i tyle ;) Wydaje mi się, że powinieneś mieć więcej czasu i sobie to wszystko podzielić na różne etapy ale ty tego czasu dużo nie masz więc skupiłbym się na kondycji.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
No niestety nie mam. A na siłowni da się jakoś dobrze kondycje zrobić? Bo chciałbym sobie poćwiczyć :) nie ukrywam, że dobrze by było, żeby sylwetka nieco się polepszyła:) zależy mi głównie na klacie brzuchu i nogach, ale to oczywiście drugi plan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Crossfit, kompleksy sztangowe to takie modne ostatnio jest :D Pewnie brzucha ci wywaliło od picia pereł i chcesz go zgubić :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
Haha brzucha mi ostatnio troszkę wywaliło, z 77 kg do 80 poleciałem..

Robiłem kiedyś Crossfit, fajny trening. Robiłem bear complex, ale nie wiem czy teraz by to było dobre. Wolę oczywiście siłownię, bo nie chce mi się biegać po tej ciapie, może nie tyle nie chce, co szkoda mi nowych butów do biegania :P

Chyba zacznę robić ten crossfit, do tego brzuch..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Będzie dobre tylko to ciężkie treningi więc z głową żebyś się nie zajechał. Brzucho możesz porobić przyda się zawsze. Sam miałem robić brzuchola ostrzej i takie dodatkowe ćwiczenia ale wyszło jak wyszło. Póki co odpoczywam i od nowego tygodnia zaczynam z większą intensywnością ćwiczyć. Dobrze porobić takie pierdołki tam karczycho.. brzucha.. przedramię itd itd. Nie spowoduje to przetrenowania a tylko może pomóc ;) Zależy od sekcji w sumie. U nas większy nacisk jest na technikę niż na jakieś brzuchy czy tam pompki. To można robić samemu w domu a niektóre sekcje cały czas to katują i trochę czasu się na to traci.. a siłe itd zawsze można zrobić przed zawodami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
U nas na kondycję, ogólną wytrzymałość no i technikę. Też mało kiedy robimy pompki czy coś. Brzuch może raz w tygodniu po kilkanaście minut..

Chyba wrócę do tego bear complex. Ale lepiej może założę temat w dziale o tym treningu tam mi lepiej podpowiedzą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Tomuh crossfit. Dobry pomysł tam ci na pewno dobrze doradzą :P Tylko nie pomyl tego z beer complex :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Worek treningowy - ćwiczenia domowe.

Następny temat

Tomasz Adamek vs. James Toney 8 września 2012?

WHEY premium