SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Tomuh "Cele, nie marzenia" - boks

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 148171

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
no ja też kojarze, ale niestety jakoś nie kręci mnie to mam inny nieco gust to normalne :)
Dla mnie Bisz, Medium, oni robią coś co mnie kręci i przemawia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
Elegancko, ale i tak zazdroszcze ze idziesz na koncert :) Niestety w Szwecji nie mam mozliwosci :D Baw sie dobrze i sie nie opij ! ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
haha nie martw się ja nie pije to oni ze mnie takeigo zrobili. Człowiek raz potrzebował się wyżalić a tu już jazdy do końca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882



Na taki koncert jedziesz xd?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
Ema na jakie zawody lecisz? gdzie? w jakiej wadze? ogarnij filmiki, zobaczymy jaki postęp w porównaniu do pierwszy walk. Powodzenia;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
Do Wałbrzycha jutro w wadze 78-80 kg chyba wystartuje, nie wiem jak to się teraz dokładnie ma u mnie. Filmik na pewno ogarnę i porównamy z poprzednimi walkami.

Progres już widziałem jak ostatni sparing sobie nagrałem, czułem, że znacznie lepiej było. Oj stres mnie już łapie :) musze neico przekształcić swoje myślenie, jakaś sentencja by się przydała. Kilka ich miałem, piosenek czy myśli ciekawych, które sprawiały, że traktowałem te zawody jako zabawę i doświadczenie, a nie jako walka na śmierć i życie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
hehe powaznie trzeba je traktowac, dasz rade uwierz w siebie i wszystko spokojnie !! Powodzenia czekam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
i co to za zawody:)? rozumiem że junior jesteś?
to wstaw filmik z sparingów jak masz.

co do walk, też czuje lekki stres przed, a może bardziej podniecenie xD ale gdy wchodze na ring czuję się zaj**iscie, luźno i z chęcia walki.
w sumie po xx walkach już stresu nie ma, wchodzisz i robisz to jakby nigdy nic, bedzie to jak zrobienie kupy, bez problemowo(no chyba że jakies zatwardzenie się trafi;p)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
Boksero filmiki sa przejrzyj dziennik troche wczesniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
a Ty ile masz walk? to sobota bokserska, ale międzynarodowy taki turniej bo będą goście z czech i niemiec jeszcze. 3x 3 min nawet bym nie walczył, 3x 2 min mogę jeszcze spróbować :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Worek treningowy - ćwiczenia domowe.

Następny temat

Tomasz Adamek vs. James Toney 8 września 2012?

WHEY premium