SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Tomuh "Cele, nie marzenia" - boks

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147812

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
Wody w sumie trochę nazbierałem, wszystko się stopniowo zbija, już po jednym treningu jest lepiej :)

02.09.2014r.

Byłem wczoraj na treningu, pierwszym od lipca i ogólnie najmocniejszym od czerwca, masakra po prostu była.

Trenował z nami Kamil Łaszczyk, poprowadził rozgrzewkę, potem technika. Byłem w parze z tym z Rosji Vadimem, co zawsze mnie tak klepał po prostu kosmos był, 3 razy zwymiotowałem ze zmęczenia, taka jazda, że szok, kondycyjnie słabo, ale gość nie odpuszczał, biegał ciągle za mną i nie pozwolił zrobić przerwy, zaj**isty ziom :) dzisiaj mam nadzieje, że też z nim będę trenował.

4 rundy techniki i ostatnia to sparing, siła technika raczej jest, brakuje jedynie kondycji, ale lecimy z tematem!

Potem 3x worki skakanka i walka z cieniem i lekko brzuch zrrobiłem. Jestem z treningu zadowolony, zobaczymy co dzisiejszy mi przyniesie :)

no a 19 Gwardyjskie Mistrzostwa Polski, musze się na to wydarzenie najlepiej jak potrafię przygotować ;)

pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
09.09.2014 r.
Witam, z tej strony prawdopodonie przyszły mistrz świata

nie no, ciężko się prowadzi dziennik jak są tak intensywne treningi, co prawda teraz chwla przerwy była, ale w sobote np miałem sparing ze znajomym to go zajechałem i nie chciał więcej, dosyć mocno obity, no i w środe byłem też na treningu to mooocno dałem.

Dzisiejszy trening sprawił taki uśmiehc na mojej twarzy, że masakra! 7 rund techniko-sparingu dałem radę wytrzymać i tylko raz się zrzygałem raz a konkretnie, ale potem kolejne 3 rundy mało się męczyłem. Jest super, kondycja wraca. Po tym jeszcze 3x3min worki skakanki, lekko brzuch i walka z cieniem. Jest progres.

CZuje moc, mam nadzieje, że przez ten tydzień zrobię optymalną kondycję, żeby te 3x3 min wytrzymać na mistrzostwach. Oby. Jaram się już, chociaż nie jestem pewien kondycji. Wszystko jest, umiejętnościami czuje, że mogę askoczyć przeciwników, mimo moich jedynie 9 walk.

Odbędą się one w Busku Zdrój, obok Krakowa, wpadajcie :)

Jutro kolejny trening, mam nadzieje, ze jakies sparingi beda. Dam znać jak będę miał siłę :) pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 573 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28296
tak z ciekawosci xd...jak znajdujesz czas zeby rzygac na treningu?;p wylazisz czy do wiadra haha;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
po 4 minutach techniki jest minuta przerwy wtedy biegne do toalety i sobie rzygam, daje rade :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Za daleko zeby wpasc xdd powodzenia koxie. tomuh wprawiony w rzyganiu... po nie jednym balecie belt poszedl xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
taaa było tego troche :D teraz jedynie z wysiłku! weekend spokojnie, regeneracja, ani kropli alkoholu jestem z siebie dumny.

Niedługo na trening, zobaczymy jak to będzie. Z mocą średnio i coś bark boli trochę.. no ale zobaczymy jak pójdzie. W piątek już walka!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 665 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12714
Trzymam kciuki, mam nadzieję że pokażesz tam kto jest górą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
@johny - dzięki stary, na pewno dam z siebie wszystko.

16.09.2014 r.

Dzisiaj byłem zmuszony opuścić trening, bo miałem zaliczenia, ale jutro na pewno nadrobię.

Wczoraj byłem na trneingu, mieliśmy sparingi. Sparowałem z dwoma kozakami +40 walk. Umiejętnościami szybkością i siłą nie odstaję, jedynie kondycyjnie jest kiepsko. W końcu miałem tylko 5 treningów, nie czuje się najlepiej przygotowany na te mistrzostwa. No ale jadę, nie chcę żałować że nie pojechałem.

Ogólnie sparowaliśmy w 3, na początku półtorej minuty spokojnie, potem półtorej przerwy, no i 3 minuty bez przerwy, dawałem radę, mimo, że goście kondycyjnie mnie cisneli, to w półdystansie nie dawałem za wygraną i dałem radę trafiać konkretnymi bombami, no ale to jednak nie wszystko. Potem jeszcze półtorej minuty albo 3, nie pamiętam dokładnie. Przerwałem wcześniej bo źle się czułem, ale za to później dodatkowo zrobiłem z koleżką jeszcze dwie rundy też mocne. Zobaczymy jutro jak to będzie. Czwartek może sobie odpuszczę.

Dam z siebie wszystko na tym turnieju, nawet jak już nie będę miał sił to będę walczył do końca. A jak trafię na gościa znacznie bardziej doświadczonego to będę leciał na wariata i może jakiś lucky punch wejdzie. Oby było pozytywnie. Chciałbym, ale nie nastawiam się na nic, po prostu chcę dać z siebie wszystko, jak Bóg da to wygram :)

Dam znać jutro po treningu, ew. w czwartek. Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
17.09.2014r.

2 dni przed zawodami, kondycja jest kiepska. 2 tygodnie treningu to zdecydowanie za mało, mimo takiej wielkiej intensywności, by zrobić odpowiednią formę. No ale już za późno, pozostaje mi jechać.

Dzisiaj się sparowałem z młodszymi, więcej walk znacznie mają niż ja, jeden to naprawdę kozak, nie odstawałem bardzo, kontrowałem i dobrze mi szło, ale gość po prostu takie serie walił, że masakra. Myślałem, że mam dobrą gardę. Udowodnił mi, że nie ;) ale i tak jestem technicznie siłowo i szybkościowo zadowolony. Ale to i tak znika w cieniu mojej słabej kondycji. Nie wiem jak wytrzymam 3x3. Na pewno będę walczył dopóki nie padnę, ale nie wiem, czy to nie będzie za mało.

Jutro raczej sobie przerwę zrobię. W piątek o 6 rano wyjeżdżam ;) pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Mała rada. Widze że nie oszczędzasz się w ostatnim czasie. To dobrze. Powodem twojej formy może nie jest kondycja tylko zmęczenie. Jeśli jutro masz walkę to powinieneś 2 dni przed się dobrze zregenerować.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Worek treningowy - ćwiczenia domowe.

Następny temat

Tomasz Adamek vs. James Toney 8 września 2012?

WHEY premium