SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Tomuh "Cele, nie marzenia" - boks

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147626

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
aż chce się jeść :) tylko myślałem, że te płatki będą bardziej zapychać... a tak to po 200 g dalej głodny jestem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
15:00 zjadłem 3 kotlety mielone ziemniaki i mizeria z ogórków. Zaraz 18:30 wleci 5 jajek xD


dobra poniosło mnie, 6 jajek!

Zmieniony przez - Tomuh w dniu 2012-09-16 18:29:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2483
Jakie płatki jesz ? W lildu są kozackie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
płatki owsiane błyskawiczne z kupca. kupiłem w sklepie spożywczym obok mnie :) z cukrem są naprawdę dobre a chyba łyżeczka cukru niema złego wpływu co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
07:40 250g płatków owsianych, miałem mało mleka, więc wlałem i pomyślałem że nie opłaca mi się z końcówki płatków 2 porcji robić i zayebista papka wyszła
10:45 5 jajek idę po szkole na chwile się przespać potem będę robił obiad. pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
Kierwa i oczywiście przekładam przekładam że dam sobie radę spokojnie zjeść 2 godziny przed treningiem posiłek a tu znowu dupa :/ no więc 15:00 ryż z sosem słodko kwaśnym(aspiro z biedronki, polecam) filety i mizeria z ogórków i cebuli:) dla ozdoby dodam foteczke



bezpośrednio przed treningiem wezmę 10 tabsów BCAA. no i to na tyle:) zdam relacje po! pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
Już po treningu. Jakoś słabo mi poszedł... nie jestem zadowolony. Byłem na tarczach z trenerem to mnie brzuch bolał i zaraz musiałem przestać, potem jakaś zmuła mnie złapała i mocy nie miałem. Znowu tak.. jak wcześniej nie wiem, jeszcze się chwile z koleżką biłem to trafił mnie, a jak ktoś mnie trafi to mnie to wkur.... no cóż. Po treningu i przed wziąłem po 10 tabsów BCAA, zaraz zjem filety z ryżem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2483
Spróbuj tych z lidla , po 200 gramach wymieszanych z jogurtem naturalnym jest sie full . Nie lepiej bcaa jeśc przed i po treningu a nie na raz 10 kapsów :P?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
biore przed treningiem 10 i po treningu 10 :P tak mi zalecali jak zapytałem o dawkowanie tego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
Dzisiaj jakoś nie trzymałem za bardzo michy. Nie miałem kiedy. Rano ciężko mi się było wyrobić do szkoły, a na przerwie, kiedy zawsze jem jajka nie zdążyłem, bo byłem po wfie i musiałem się umyć. Po szkole ok. 14:40 zjadłem ryż z filetami i ogórkami. Do tej pory nic nie jadłem, zaraz będę jadł tosty... Trochę odstąpiłem ale to tylko raz. Zaraz polece jeszcze do lidla po te owsiane które koleżka wyżej polecał :)


aha no i zamówiłem nowe rękawice :)

Zmieniony przez - Tomuh w dniu 2012-09-18 19:35:01
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Worek treningowy - ćwiczenia domowe.

Następny temat

Tomasz Adamek vs. James Toney 8 września 2012?

WHEY premium