SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Tomuh "Cele, nie marzenia" - boks

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147629

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
Zobaczymy. Pewnie i tak pójdę bo ciężko mi w domu wysiedzieć. Ale dzisiaj dziwnie było, czułem, że nie mam techniki i w ogóle :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Depresja?:) Być może słabszy dzien, każdy takie ma. Tym bardziej przy takiej pogodzie

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
Masz rację koleżko. Dzisiaj byłem na treningu i był zaj**isty. Byłem nakręcony pozytywnie, miałem dużo sił i sparowałem 3 rundy. Dałem radę, z 2 kolegami sparowałem, jednego że tak powiem przed czasem skończyłem bo go tak zamroczyło że trener przerwał. Pozytywny dzień i trening.

Nie miałem zbytnio czasu na posiłek przedtreningowy bo ze szkoły koło 14:40 wróciłem, więc zjadłem 2 banany i 4 tabsy BCAA. Właśnie nawiązując do tego BCAA, to nie wiem zbytnio jak go stosować. Kupiłem BCAA Gforce 1150, wziąłem przed treningiem 4 a po treningu 5. Prosiłbym o pomoc w tym, bo zbytnio nie ogarniam.

Zaraz będę jadł znów te szaszłyki, dobry w sumie posiłek bo mało chemii, nie zbyt tłusty.

Wczoraj po treningu to załamany byłem, dzień w ogóle do dupy był. Dzisiaj całkowicie na odwrót :) pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
Jakiś cholerny ból kostki mnie złapał.. twaróg półtłusty ze śmeitaną jakiś czas przed snem i do lekcji :) jutro zrobię sobie trening biegowy, czuje się pozytywnie naładowany. Ciężko mi się jest wyspać przez szkołę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
Jestem po szkole idę się przespać bo mnie jakaś zmuła złapała :). Dzisiaj o 10:00 zjadłem 7 jajek jak dotąd, za jakas godzinke jak wstane zaczne robić obiad. pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
Wczoraj cały dzień na dworze ze znajomymi siedziałem właściwie. O 15:20 zjadłem wczoraj filety z kurczaka z ziemniakami i sałatą lodową. Dzisiaj mam zamiar pobiegać. Teraz pierwszy posiłek - 150g owsianych z mlekiem i cukrem, zayebiste są :) zawsze jadłem bez cukru i było niedobre ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
Za 15 - 20 minut będę jadł z 150g wołowiny z ryżem.

Co polecacie bardziej, ryż parboiled czy jaśminowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
co wy śpicie nie lubicie mnie?

17:20 5 jajek

staram się już wcielić te 5-6 posiłków dziennie i w miare zdrowo i chyba dobrze mi idzie, co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
Niestety wczoraj zjadłem tylko podczas KSW pizze i to na tyle

11:30 200 g owsianych z mlekiem i cukrem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2483
Cukier, blee haha:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Worek treningowy - ćwiczenia domowe.

Następny temat

Tomasz Adamek vs. James Toney 8 września 2012?

WHEY premium