SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Tomuh "Cele, nie marzenia" - boks

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147754

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
nie pije więcej. Systematyczność treningów może nie co zmniejszona, bo zimno, sen nie jest zły. Dieta też w miare. No w sumie właśnie sobie udowodniłem, że jednak troche braki są. No ale i tak pomagały BCAA :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
12.04.2013 r.

Trening:

Trening dosyć mocny, kosz jakiś czas, potem technika, chwila tarczowania z trenerem dosyć dobrze było. Jednak z kondycją tak 70% dobrze jest. Siła i szybkość jest, jednak szybko mi się ciało męczy a z oddechem raczej daje radę. Wszystko wydjzie jutro, pokażę serce do walki.

30 sekundówki, 12 rund, było dobrze.

Dieta jak dieta.



Ogólnie, bo na tym chce sie skupić.

Czuje się w maire dobrze, na razie nic mnie nie boli, jest ok(tfu) i mam nadzieje, ze dobrze pójdzie. Boje się powiem szczerze.

Gość ma 0 walk, ja mam 8, ale i tak się boje. Ich trener powiedział że jest ambitny i chce mnie przetrzeć.. Nie żebym sie bał, ale stresik łapie jak przed każdą walką.

Jutro będzie jeszcze wiekszy, ale mam nadzieje na pozytywny wynik. A gdzie wasze wsparcie? :< :D

Postaram się przed czasem wygrać, chciałbym tak wygrać. Zobaczymy.

Tym czasem idę rozluźniającą kąpiel i niedługo spać. Jutro jeszcze przed wyjazdem dam notkę. pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 739 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5941
jak to obliczyłeś? "Jednak z kondycją tak 70%" Też chce sobie tak obliczyć :p tak na poważnie to kondycja zależy od wielu czynników jak pogoda,temperatura,sen itp. itd.

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=519e5c36f3452686138318
Wejdź w link wbij 10 lvl otrzymaj podziękowanie prezesa na pw :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38694
Baw sie dobrze :) Trzymam kciuki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Pozdrowienia do więzienia! Trzymaj się chłopie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
Wyspałem się w miare, czuje jednak dyskomfort, chyba za mocno na treningu wczoraj poleciałem, ale jest dobrze. Zaraz sobie zjem i jadę. Odezwę się po zawodach, dzięki i pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 739 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5941
skop im dupska :D Pamiętaj głowa najważniejsza

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=519e5c36f3452686138318
Wejdź w link wbij 10 lvl otrzymaj podziękowanie prezesa na pw :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
i w piz*de na pkt..

Zmieniony przez - Tomuh w dniu 2013-04-14 11:39:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5902
Masz jakieś video z tej walki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
niedługo będę miał :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Worek treningowy - ćwiczenia domowe.

Następny temat

Tomasz Adamek vs. James Toney 8 września 2012?

WHEY premium