SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Tomuh "Cele, nie marzenia" - boks

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 148148

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
Tak, miałem 2 cykle na spalaczach. Clenburexin i Animal Cuts.

Nie wiem, może jakoś tam we mnie działa, ale pociłem się normalnie jak podzcas dobrego treningu. Jedynie co to wydolność miałem dobrą i mogłem naprawdę mocny trening zrobić, ale nie wiem czy to nie zasługa aminokwasów.

Dzisiaj mocny trening, najpierw z 3 - 4 km biegu dobrym tempem, potem rozgrzewka w miejscu i 25 minut techniki. Najpierw serie, potem sparing na lewą potem znowu serie i sparing, tak po kilka rund. Zajechałem się ostro.

Mam zaj**istego partnera do treningu, jest znacznie lepsyz niż ja. Obił mi morde nieźle, nawet mam limo, ale z nim bardzo dobrze się rozwijam.

Potem 16x 30x30 sec przyrządy, 2x3 min walki z cieniem z ciężarkami oraz 2x3 min skakanka mocnym tempem.

Na koniec potarczowałem ok. 10 minut z trenerem, zauważyłem ile błędów mam i że tak naprawdę dopiero zaczynam się uczyć. 3 lata powtarzania tego samego w Bolesłąwcu jednak odzwierciedliło się teraz.

No ale cóż, zaczynamy :) jest spoko, czuje rozwój.

Tylko nie wiem, czy 150 zł za tą black mambe nie wyrzuciłem w błoto. Ludzie mówią, że naprawdę mocno pobudza, ja nawet nie kichnąłem po niej..

Potliwość też dupy nie urywała, jak co trening. No ale nie będę oceniał po jednej pigułce. Jutro wezme rano jedną i przed treningiem jedną.

W sumie rano też mam trening, bo dziewczyna przyjeżdża pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
Nie rozumiem dlaczego spalacz ma dawac kopa skoro to jest spalacz a nie jakas tam przedtreningowka jak ktos wyzej pisal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
ma w sobie ekstrakt z efedryny, dodatkowo 200mg kofeiny, więc myślałem, że coś też lekko pobudzi. Ale ocenie po jakimś czasie czy robi robotę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
Ja na Twoim miejscu nie patrzylbym czy pobudza, a czy efekty beda po paru tyg zazywania tego :) A jak bedzie dzialac slabo to wez dwa jak pisales.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
No właśnie dlatego teraz najlepiej dam znać po jakimś czasie czy są efekty, bo takie pochopne ocenianie też jest głupie. Póki co bierzemy :) za 10 minut porcja i na trening lece.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 573 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28296
robisz jakis trening na silce teraz czy same treningi typowo bokserskie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Tomuh poleciłbyś mi jakiś spalacz :D ? bo mnie trochę podplało i mnie to denerwuje i trzeba spalic fatu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 573 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28296
pierw sie bierz za diete a nie od spalaczy....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
Nie, na siłowni nie ćwiczę, chociaż często na boksie mamy ćwiczenia siłowe, ogólnorozwojowe, tam czasem robimy siłownie, ale tak od siebie to nie.

Nie znam za bardzo się na spalaczach na początek, ogólnie słyszałem dobre opinie o black bombs, na pierwszy kontakt myślę będzie dobry. Nie polecam clenburexinu a już na pewno nie polecam animal cuts :)

Dzisiaj byłem godzine na treningu, ok 7 km biegu, potem jeden obwód siłowy i odpuściłem trening.

Strasznie się zepsuło teraz w moim życiu. Naprawdę. Jakby to wszystko to było przygotowanie do najgorszego. Moja mama się mocno rozchorowała. Czekam na wyniki badań, ale naprawdę źle to wygląda. Nie dochodzi to do mnie jeszcze. Musiałem wrocić z Wrocławia do Bolesławca, jutro zrobię tutaj trening, będę dawał znać..

pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
ale mnie denerwują tacy ludzie jak molo13. kto cię oświcił, że zaczyna się od diety? ziomek z siłowni?

Własnie o taka o opinie mi chodziło Tomuh. czytałem opinie o clenie ale jak zobaczylem sklad to nic nadzwyczajnego wiec nie wiem czym ludzie sie zachwycaja tak.... animal cuts tez bez szau a cena nie z tej ziemi. obczaje jeszcze black bombs i jak bedzie kasa to sobie kupie na wycinke :D będzie dobrze. Musisz wierzyć !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Worek treningowy - ćwiczenia domowe.

Następny temat

Tomasz Adamek vs. James Toney 8 września 2012?

WHEY premium