SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boks czy nie za późno

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2887

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 60
Witam, mam do Was takie pytanie czy nie jest już za późno w moim przypadku by osiągnąć coś w boksie (jakiś tytuł czy cuś) oraz czy moje warunki fizyczne nie są jakieś tragiczne co do tego sportu?

A więc tak mam 17 lat (dokładniej skończę w październiku) 173 cm wzrostu i ważę 69 kg jestem Lewy (leworęczny), przygodę z boksem teraz chciałbym zacząć na poważniej tzn. wcześniej trenowałem około 6 miesięcy bardziej rekreacyjnie niż dla osiągnięć i nie miałem sparingów tzn. mogłem ale uznałem że i tak nie robię tego dla osiągnięć. I właśnie dlatego Was chciałem zapytać czy jest jeszcze dla mnie jakaś szansa?
Jeśli macie jakieś pytania by podać coś dokładniej to napiszę pod tematem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 665 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12714
a teraz słuchaj. Nie ględź tylko zapierniczaj na trening i dawaj z siebie zawsze 100 procent. Bo jeśli chcesz coś osiągnąć i dasz z siebie wszystko to nie ma nawet takiej możliwości żeby ci nie wyszło. A jest wielu pięściarzy którzy zaczynali późno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
Nie wierzę, że jeszcze takie pytania i takie tematy padają :/... powinno się zrobić temat "czy nie za późno" i podwiesić go..

Za późno, chłopie.. 17 lat, gdzie Ty sie wcześniej podziewałeś? Teraz już nic nie osiągniesz, zacznij grać w LoL'a, tam może Ci sie udać, powodzenia!

A tak serio, trenuj, dawaj z siebie wszystko, nie myśl o zarobkach tylko spełniaj marzenie boksując i po prostu się rozwijając, a gwarantuje Ci, ze dasz radę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
A warunki fizyczne, no cóż, są różne kategorie wagowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 60
W treningach miałem rok przerwy w sumie. A kategorie wagowe to raczej do półśredniej lub kategoria niżej, wyżej raczej nie chcę startować, a raczej nie tyle nie chcę co siebie po prostu nie widzę w wyższej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 277 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 989
Kolega zaczął trenować w wieku 17, czy tam 18 lat. Bardzo szybko wywalczył (o ile dobrze pamiętam) v-ce mistrzostwo Polski. Trenuj. Nie stracisz.

http://www.wypozyczauto.pl - Twoja wypożyczalnia samochodów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 825 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42323
wielu bokserów zaczynało trenować po 20-stce i zdobywali pasy mistrzowskie :) wiadomo teraz są inne czasy, ale według mnie liczy się ciężka praca i motywacja ;)

trenuj sam dla siebie i dla swojej duszy, p****** to co mówią inni, większość to lamusy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 265
Masz wątpliwości, a to niedobrze:).. Znam gości (17-18), którzy po półtora roku treningu wywalczyli mistrzostwo polski juniorów w k1 oraz jeden srebrny medal mistrzostw świata, ale w k1.. Kolejny przykład to Remy bonjaski zaczął trenować w wieku 18 (prawie 19) lat (ale wcześniej trenował piłkę). Możesz sobie zobaczyć jego osiągnięcia. Można tak wymieniać cały czas..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 60
Wątpliwości są ale to w sumie spowodowane raczej tą niezbyt dużą pewnością siebie mam nadzieje że z czasem nabiorę jej. W każdym razie dzięki za odpowiedzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 67 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6419
a jaki Ci szło przez te 6miesiecy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1024 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7990
nigdy na nic nie jest za pozno zamiast wypisywac jakies glupie tematy czy nie jest za pozno, czy bede mistrzem swiata rusz dupsko lec na jakas sekcje i zacznij trenowac

Pomogłem? Daj SOG'A! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 60
Na sekcje wróciłem jakoś na początku sierpnia bo zaczęły się treningi po przerwie. A co do tego jak mi szło to moja ocena raczej nie będzie poprawna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZACZYNAM BOKS PROSZE O RADY

Następny temat

BOKS pompki,brzuszki i przysiady

WHEY premium