Witam, mam do Was takie pytanie czy nie jest już za późno w moim przypadku by osiągnąć coś w boksie (jakiś tytuł czy cuś) oraz czy moje warunki fizyczne nie są jakieś tragiczne co do tego sportu?
A więc tak mam 17 lat (dokładniej skończę w październiku) 173 cm wzrostu i ważę 69 kg jestem Lewy (leworęczny), przygodę z boksem teraz chciałbym zacząć na poważniej tzn. wcześniej trenowałem około 6 miesięcy bardziej rekreacyjnie niż dla osiągnięć i nie miałem sparingów tzn. mogłem ale uznałem że i tak nie robię tego dla osiągnięć. I właśnie dlatego Was chciałem zapytać czy jest jeszcze dla mnie jakaś szansa?
Jeśli macie jakieś pytania by podać coś dokładniej to napiszę pod tematem
A więc tak mam 17 lat (dokładniej skończę w październiku) 173 cm wzrostu i ważę 69 kg jestem Lewy (leworęczny), przygodę z boksem teraz chciałbym zacząć na poważniej tzn. wcześniej trenowałem około 6 miesięcy bardziej rekreacyjnie niż dla osiągnięć i nie miałem sparingów tzn. mogłem ale uznałem że i tak nie robię tego dla osiągnięć. I właśnie dlatego Was chciałem zapytać czy jest jeszcze dla mnie jakaś szansa?
Jeśli macie jakieś pytania by podać coś dokładniej to napiszę pod tematem
Krzysztof Piekarz