SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BOKS pompki,brzuszki i przysiady

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3130

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214
witam za pół roku chciałbym sie zapisca na boks na razie trenuje w domu mam 16 lat waze 61-63kg wzrostu 177cm chcialbym jak najlepiej sie do tego przygotowac i robie pompki brzuszki i przysiady z dnia na dzien coraz wiecej.
Pompki-robie po 15x normalne , 15x szerokie,15xwąskie,15x nogi na łózku,i max do czerwonosci , tak kilka serji.
Brzuszki- serie po 30-50 kilka rodzajów.
Przysiady-5 serii po 20+,
dochodzi do tego kilka seri walki z cieniem znam troche techniki jak wyprowadzac cios itp.

teraz co dzienie robie 250+pompek,300 brzuszków, 150przysiadów
i tu chciałbym zadac pytanie czy robiac taki trening zwieksze swoją szybkosc,siłe,wytrzymalosc i co chyba najwazniejsze teraz dla mnie to mase bo chcialbym dobic do 70kg.

przepraszam jak w złym dziale napisalem.Co do diety do duzo jem, serkow wiejskich jajek ryb ziemnakow misa itp.

Bardzo mi na tym zależy chciałbym boksem zajmowac sie na powaznie.

Zmieniony przez - Zielony16 w dniu 2013-08-19 17:56:45
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45900
to są wahania wagi.ja jednego dnia potrafię ważyć 93kg a dwa dni później 88-89kg.np ostre obżarstwo i do tego masa coli i 93kg a po 2 dniach wraca wszystko do normy

Zmieniony przez - Geng w dniu 2013-08-23 00:21:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 290
skoro chcesz boksem zajmować się poważnie zacznij już teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Jak wyżej. Swoją drogą na takiej ilości ćwiczeń siły, a tym bardziej masy nie zrobisz, jedynie wytrzymałość. Masa to jedynie na jakiejś siłce, nawet takiej domowej, a jak nie to w ostateczności własna masa ciała. Inna sprawa, że w sportach walki raczej nie robi się treningów stricte na masę, chyba że robisz to nie pod kątem boksu, a własnego samopoczucia - wtedy problemu nie ma. Co do diety, powiem Ci tak, zależy od budowy ciała, np. mnie wystarczy 5 posiłków dziennie, trochę więcej białka, i masa leci, a mój brat, musi ostro trzymać dietę żeby dorównać mi w wynikach jeśli chodzi o masę. Ale to tak ogólnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214
po wakacjach sie zapisze teraz nie mam jak,a wracajac do masy czemu na takiej ilosci cwiczen masy nie zrobie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4573
żeby zrobić masę to musisz mieć dodatni bilans kcal
7kg na pompkach,przysiadach i brzuszkach hmm...trochę dużo ;D
robiąc te ćwiczenia co najwyżej sobie wytrzymałość poprawisz
na razie bym na twoim miejscu masy nie próbował zwiększać, ćwicz sobie żeby mieć kondycje i wytrzymałość

"nie ma op*****lania się"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Zielony16
po wakacjach sie zapisze teraz nie mam jak,a wracajac do masy czemu na takiej ilosci cwiczen masy nie zrobie??


Napisałem (jak wyżej).
Co do dodatniego bilansu kalorycznego...Ja osobiście wolę mówić osobom początkującym, zaczynającym przygodę z siłownią, żeby zwracali uwagę aby zwiększyć ilość białka w diecie, ale oczywiście nie aż do przesady, bo ten dodatni bilans ktoś może chcieć wyrobić na węglowodanach. A jak zacznie trenować to się zainteresuje tematem odżywiania dokładniej, a wtedy ułoży sobie ogarniętą dietę z odpowiednią ilością składników odżywczych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1024 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7990
masa silka tylko wytrzymalosc ale tez pracuj nad kondycja dorzuc bieganie,rower lub plywanie

Pomogłem? Daj SOG'A! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214
mowcie co chccecie ale mi masa od pompek brzuszkow i przysiadow przybywa waze 63kg a moj mlodszy brat o rok wazy 45kg a starszy o 3lata brat ma podobna do mojej tez w okolicy 61-63 chyba nawet wiecej od niego waze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Masz 16 lat, sam jestem w podobnym wieku, i wiem, że tutaj jest tak, że mięśnie same rosną i masa leci, ale to zależy od osoby i procesu dojrzewania, bo u Ciebie, może się to zaczęło, czy jest w trakcie, a ja jestem już po tym największym "skoku". Ale z tym starszym bratem trochę nie rozkminiam i z tym porównaniem też. Co chciałeś przez to powiedzieć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214
no bo widze po sobie ze mam przyrost masy i niewiem czemu piszecie ze przez pompki brzuszki i przysiady nie zrobie masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
A na prawdę robisz tych kilkaset powtórzeń? Napisałem ci, że taki wiek po prostu, ale niedługo to się skończy, a na żelaztwie pójdzie o wiele więcej i szybciej.


Zmieniony przez - SzK w dniu 2013-08-20 14:51:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boks czy nie za późno

Następny temat

Jak sie bic z dziewczyna na solo?

WHEY premium