Szacuny
2
Napisanych postów
277
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
989
Przede wszystkim porozmawiaj z trenerem o swoich planach i obawach. Zobacz, co Ci powie. Tak, jak przeczytałeś już wyżej: są tacy, którzy zaczynali nawet później, a osiągnęli bardzo dużo.
Szacuny
2
Napisanych postów
665
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
12714
a teraz słuchaj. Nie ględź tylko zapierniczaj na trening i dawaj z siebie zawsze 100 procent. Bo jeśli chcesz coś osiągnąć i dasz z siebie wszystko to nie ma nawet takiej możliwości żeby ci nie wyszło. A jest wielu pięściarzy którzy zaczynali późno.