SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy nie za póżno?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam problem,który tkwi we mnie,potrzebna mi Wasza opinia,jestem 32 letnim typkiem,ćwicze od ponad roku kicka,wcześniej ćwiczyłem 8 miechów jeet kune do,ale dla mnie lipa,chciałem cos bardziej kontaktowego,nie ukrywam że wcześniej toczyłem "wesołe" życie,ale od pewnego czasu powiedziałem sobie dość,zawsze chciałem cos uprawiać,po wyszumieniu sie trenuje wyżej wspomnianego kicka pod okiem chłopaków z KS Piaseczno na Grochowie,dorobiłem sie dopiero 7 stopnia,niby wszystko cacy..Mam pytanko,czy ja nie jestem za stary żeby cokolwiek osiągnąć w tym sporcie?Nie mówię o zawodach bo to jest dla mnie kosmos i zdaję sobie sprawę,że pewnego pułapu już nie przeskoczę,ale chodzi mi czy będę się dalej rozwijał?Trening mam 3 razy w tygodniu,co tydzień biegamy 10 km ale czy nie jest juz za pózno?Podobno mam charakter do tego sportu(nie mnie to oceniać,ale tak mówią trenerzy)chodzi mi o zacięcie,systematykę ale powtórzę jeszcze raz,czy nie za pózno?Do kiedy przy takiej intensywnosci treningu mogę cwiczyć(chodzi mi o wiek)Ja bym chciał na maksa,aż padne,niestety pojawiaja sie wątpliwości,czy w ogóle pójdę do przodu?,pomóżcie mi je rozwiać,pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
oczywiscie ze bedziesz sie rozwijal

podejrzewam ze intensywnie mozna trenowac i nadal sie rozwijac gdzies do 60roku zycia wiec masz jeszcze troche czasu

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jestem zupełnie zielony

Następny temat

JONES vs TARVER 2

WHEY premium