SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy nie za pozno ?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1572

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5
Siema, mam 19 lat i zaczelem cwiczyc boks i mam pytanko czy czasem nie jest dla mnie za pozno zeby chodzic na zawody i cos osiagnac ? wiem ze mistrzem swiata juz nie bede ale chcialbym startowac w zawodach i nie poto zeby przegrywac tylko poto aby wygrywac i nie wiem czy mam jakies szanse w takim wieku ;/ dodam ze prawie poltora roku cwiczylem MMA i jakies tam podstawy znam , wiem ze to inna bajka MMA a boks ale jako tako radze sobie a nie jakbym zaczynal od zera. Po prostu chcialbym wiedziec czy warto sie brac za to bo po prostu kocham cwiczyc sztuki walki i chcialbym sie sprawdzic z innymi na ringu ale nie tylko na sparingach i chcialbym cos osiagnac nie powiem ze nie .. moze to glupie .. ze jakies niespelnione marzenia ale po prostu chcialbym znac wasza opinie bo tak czy inaczej nawet jak nic nie osiagne to nie przestane trenowac sztuk walki ;) a jezeli jest za pozno to moze w jakies innej formule bym mial wieksze szanse typu MMA czy Tajski boks. Z gory dzieki !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
nie jest za późno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 479 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9550
Zdecydowanie nie jest za późno. Rób to co lubisz i tyle. Na zawody przyjdzie czas. :)

NSNP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 285 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10905
mój obecny trener zna osobiście bokserów którzy zaczynali trenować w wieku 27 lat i zdobywali mistrzostwo świata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2053
masz dobry wiek startuj w zawodach jeżeli masz talent będziesz mógł dużo osiągnąć wiara w siebie to podstawa .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 480 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5021
lubisz to co teraz robisz?? to rób to dalej.

Podsłuchy, Kamery, Lokalizatory

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
A jak ktoś Ci powie, że za późno to co? Przestaniesz walczyć o swoje?

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 61
Zazdroszczę Ci tego wieku ;)
Znam człowieka który zaczynał w wieku 31 lat , właśnie szykuje się do pierwszej walki amatorskiej.
Podobno w boksie amatorskim mają zmienić przepisy i będzie można startować do 40 teraz chyba do 34.
Podobno, może coś o tym słyszeliście?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mt, poza salą

Następny temat

Praca nóg jak poprawić.

WHEY premium