SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT balmarek - Troche Thai'a, lubię kopać

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1787

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2979
Siemano,
zakładam dziennik głównie po to żeby trzymać systematyczność.
Plan tygodniowy:
Pon - Koszykóka
Wtorek -FBW
Sroda-Off
Czwartek-Thai
Piątek - Off
Sobota-Thai
Niedziela-Kosz/OFF
Dieta~3200, 150/350-400/100-110 BWT

FBW składa się głównie z Przysiadów i MC w Rampie 10, Drążka, zarzutów sztangielką, ciężkiego brzucha i inne ćwiczenia crossfitowe

Moim celem jest poprawa dynamiki, szybkości kopnięcia oraz sylwetki jako efektu ubocznego

Pozdro!!

believe hope focus push drive
#the return

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2979
Micha na dzisiaj. Mieszkam sam i dieta jest jeszcze do dopracowania, ale staram się. Wieczorem trening:
Przysiad tylni Rampa 10
Sumo mc high pull 4x10-12
Drązek 4 serie max
Wyciskanie sztangielek na płaskiej 4x10-12
Zarzut ketlem 4x10-12 na każdą ze stron
Brzuszek z obciążeniem+Russian Twist 3 serie

believe hope focus push drive
#the return

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45904
siema.będę zaglądał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2357
Hej,
też będę do Ciebie zaglądał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2979
Fajnie że ktoś będzie zaglądał!
Po najchu*owszym treningu jaki w życiu przeprowadziłem na siłowni, dzisiaj zjada mnie straszny moralniak... No ale nic, jutro jest Muay więc trener wykopie mi to wszystko z głowy.
Miska na dzisiaj, troche mniej węgli ale coś mnie brzuch boli więc nie będe się obżerał
A tak poza tym to czekam na walke Trybsona z Bonusem

believe hope focus push drive
#the return

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
czekam na wpisy dotyczące muay thai, pozdro

Zmieniony przez - 4rScorpion w dniu 2014-01-15 16:11:39

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2979
Dzisiejsza miska mam nadzieję ze będzie taka, bo wczoraj mi kompletnie nie wyszła :/ Musze wziąść się w garść


believe hope focus push drive
#the return

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1096 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 234774
też będę zaglądał powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2979
Dzisiejzy trening dosyć wyczerpujący, najpierw z 20 minut rozgrzewki i rozciągania, potem luźne tarcze, 2 przednie proste + tylny, potem kilka kombinacji opartych o proste, middle i kolana. Następnie sprzęt i troche mocniejsze tarcze, kombinacje 5-6 ciosów. Było sporo kombinacji ze zmianą postawy - np. konczylismy sierpa, zmiana pozycji i hak + sierp + middle. Potem pare zabaw, 1vs2 na 20% siły i 1v1 ale trzecia osoba trzymała jedną osobę za ręke, noge lub za tułów, żeby odwrócic uwage. Zaj**iste ćwiczenia, bo przez pierwsze 30 sekund nie wiadomo co sie dzieje jak lecą bomby z 2 stron na raz :D. Oczywiście w międzyczasie pompki brzuszki i przysiady, a po treningu zrobiłem sobie po 2 serie dipsów, drążka i wymachów nogami. Trening uważam za udany.
I teraz pytanie do bardziej doświadczonych - Jaki rozkład treningów bście mi polecili? FBW x2 w tygodniu + Muay Thai w czwartek i piątek, czyli dzień po dniu? Czy lepiej wtorek siłownia, czwartek i sobota Muay thai?

believe hope focus push drive
#the return

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2357
Tak to Ci nie podpowiem ale ja robię tak: pon-śr-pt Tajski wieczorem, wt-czw bieganie + rozciąganie rano, sobota albo crossfit na salce w południe albo bieganie rano a tajski wieczorem. Sobota wedle uznania bo nie zawsze jest siła na 6 dzień treningu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Thai Boxe Mania 2014: gwiazdy Muay Thai i K-1 w Turynie!

Następny temat

Która przedtreningówka pod boks?

WHEY premium