SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BOKS???

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3230 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 29159
Czy zapisanie sie na boks spowoduje ze bede bezpieczniejszy na ulicy?
JAk wyglądaj pierwsze treningi bokserskie dla zupełnie początkujacych?
Po jakim okresie treningów mozna powiedziec ze juz cos sie umie?


ZA ODPOWIEDZI ZAPODAM SOGACZE BO W TYM DZIALE JESZCZE NIE DAWALEM

ZeSraJ SiE,a NIe DaJ SiE!

ZeSraJ SiE,a NIe DaJ SiE!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 936 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22642
no tak technike, siłe można sobie wyrobić, tylko gorzej z psychą

"Bycie przygotowanym do wojny jest najlepszym sposobem zachowania pokoju"

"Bycie przygotowanym do wojny jest najlepszym sposobem zachowania pokoju"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31541
Samo zapisanie, nic ci nie da. Mysliz ze wystarczy sie zapisac na boks i kazdy wrog cie bedzxie omijal szerokim lukiem ?Guzik prawda, wszytko zalezy od tego jaka masz psychike i jak sie nauczyles boksowac. Na temat treningu pytaj sie w dziale UDERZANE.

GARY_25, Pozdrawia.
Moderator dzialu Combat / Samoobrona.

"Najwyższa galąz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31541
Trenuj trenuj trenuj, duzo samozaparcia w tym zycze!

GARY_25, Pozdrawia.
Moderator dzialu Combat / Samoobrona.

"Najwyższa galąz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
na ulicy to bedziesz raczej bardziej niebezpieczny:), a bedziesz sie co najwyzej czul bezpieczniej, a jak chcesz zobaczyc jak to wyglada:nic prostszego idz i zobacz

netfan

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3230 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 29159
Ok.dzieki i macie po sogu

ZeSraJ SiE,a NIe DaJ SiE!

ZeSraJ SiE,a NIe DaJ SiE!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesli chodzi o boks to uważam, że już lepiej pójść na Kick-Boxing lub na Tai-Boxing. Jakoś jestem zdania, że w walce nie tylko ręce sie przydają
Po za tym jak trenujesz boks to po około 3 miesiącach masz pierwsze sparingi, a z tego co wiem to w wielu klubach jest tak, że przeciwnik jest dobierany do wagi a nie do "stażu". I można wyjść ze sklepaną maską. Mam znajomego który chodził na boks i po pierwszym sparingu wylądował w szpitalu, bo koleś tak go walnął, że uszkodził mu ucho. Radzę więc wybranie się na boks dobrze przemyśleć i pójśc do renomowanego klubu, gdzie jest pewność, że trener myśli też o stażu a nie tylko o wadze.

There can be no proof without real fighting. Without proof there is no trust. Without trust there is no respect.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
nie strasz kolegi...pojdzie i zobaczy, zapyta, wywie sie i bedzie mial wszystko jasne

netfan

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stary ja po miesiacu miałem pierwszy sparing zwycięski zresztą
na pierwszych treningach uczysz siępodstaw tzn.postawy bokserskiej,kroków itd.Jak sie nauczysz to przechodzicie do techniki,uników itdboks to piękna żecz tylko trenowac trzeba a nei się op********

"wielka siła to wielka odpowiedzialność"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie z całym przekonaniem mówie,że jeżeli zapiszecie się na boks nie pożałujecie!!!Systematyczny trening powoduje olbrzymi komfort na ulicy w każdej sytuacji!!!Jest tylko jeden problem-znalezc dobrego trenera!!!Jestem synem Bryla,tak tego brutala,który wymyślił bas3 i sam mnie pchnął na boks pare lat temu uwżając ten"sport"za gardzo skuteczny na ulicy!!!Najpierw Gwardia a teraz zajęcia z chyba najlepszym trenerem w Polsce-Zygmuntem Gosiewskim-prywatnie!!!Jestem cholernie zadowolony a prawda jest taka,że jak masz psychę i coś już umiesz możesz zgasić światło każdemu zanim zrobi ruch... polecam i pozdrawiam!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1345 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5592
Boks jest mistrzowski mnie pierwszych krokow dobrych pare lat temu nauczyl Wujek:) i od tego caly moj romans z combatami, graplingiem i oczywisce boksem rozpoczolem.Nawet nie musisz miec bog wie jakiej masy i sily zawsze mozesz wypunktowac przeciwnika pojdz na 1 trening a nigdy nie pozaluszej.

"Na ulicy najważniejsza jest psychika (i 50 cm w bicepsie)"

-----------------------------
PROSTO
-----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
j.w
box to podstawa!

pozdrawiam @ll

GINO

GINO

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakubek vs Temi

Następny temat

B.Lee- Gwiazdor czy Faither ?

WHEY premium