SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Lafay do 73str // Teraz eksperymenty by GrubyA

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 107895

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
Brzuch już jak skała, kiedy jakieś małe podsumowanie? Po V?

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
Po IV poziomie zrobie fotki i pomierze się. Będzie odniesienie do danych z 25listopada po poziomach I i I.2 :D i ogólnie napisze kilka słów o moich odczuciach na temat metody
Na V poziomie będzie wiadomo jaki postęp bo to testówka :D 2 serie z najwięcej liczbą powtórzeń. Będzie odniesienie do testu z 17 października

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 289 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3517
Jak u Ciebie gruby jest z dietą ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
mój dzienny jadłospis dietą nazwać nie mogę poprostu jem mniej wiecej to co domownicy, uciąłem trochę węgli, i nie jem śmieci ani słodyczy. Poprawiłem nawyki żywieniowe ale do diety to daleko temu. Staram się jeść zbilansowane posiłki

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 312 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6480
żeby sprawdzić jak zmieniła się wytrzymałość, przy podsumowaniu będziesz robił test A, B, C i A1?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
Poziom IV trening nr.4(36) 06.01.2012
B=6/6/6/6/6/6=36
A6=6/6/6/6/6/6=36
A2=6/6/6/6/6/6=36
C3=6/6/6/5/5/5=33
E2=6/6/6/6/6/6=36
F=8/8/8/8=32
G=10/10/9/9/9/9=56 (z przytrzymaniem 2sek)
H=18/18/18/18/17/15=104
K2=17/17/17=51 (wariant z krzesłem nogi szeroko)
Ź*=24/24/24/24/24/24=142


Dzisiejszy trening mogę zaliczyć do nieźle dających w kość. Tempo normalne w większosci ćwiczeń oraz 6x6 daje o sobie znać. W C3 pierwszy kryzys, 3 ostatnie serie nie udało się osiągnąć celu, ale 4 tyg w tym tygodniu dały o sobie znać. Teraz 2 dni regerenacji. Cel minimum wyznaczony przez autora to 6x8 w większości ćwiczeń, ale jeśli będe mógł dalej to spróbuje to pobić, sam autor pisze że jeśli możemy więcej to bez wachania możemy cisnąć.

Goldeniak, B i C na Poziomie.V Albo zrobie test przed V poziomem.

Zmieniony przez - GrubyAnton w dniu 2012-01-06 17:55:13

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1266
Witam i dołączam się do śledzących. :) Przeczytałem cały wątek i postępy bardzo duże, aż ciężko uwierzyć. ;) Wyczytałem wcześniej, że chcesz niedługo zrobić miesiąc przerwy i biegać, potem powrót. Zamierzasz przerobić wszystkie poziomy Lafaya? Życzę powodzenia w kontynuowaniu treningu i zapału!

Nie ważne co umiesz, ważne jak potrafisz to wykorzystać. (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
method88, tak taki mam zamiar całą metodę przejść :). Narazie jeszcze więcej zapału jest niż na początku. Co do biegania myśle taki myk zrobić na wiosnę, lekka odskocznia od treningów, lub po przejsciu metody jeśli nadal nię będe zadowolony z wyglądu brzucha to sobie zarzuce bieg ;) Ogólnie dzięki wszystkim za doping :D

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Cześć również zastanawiam się nad Metodą Lafaya, ale jedyne co mnie zraża to fakt, że dalej są tak potwornie ciężkie ćwiczenia... Trenuje kosza a nie lubię żelastwa... nie wiem czy ta Metoda była by dla mnie wystarczająco dobra. Ciekaw też jestem czy po kilku skończonych innych planach, ten trening pozwolił by mi załapać masę mięśniową... Pozdrawiam będę wpadał !

Zmieniony przez - He Got Game w dniu 2012-01-06 19:17:09

Zmieniony przez - He Got Game w dniu 2012-01-06 19:18:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
He Got Game, metoda jest dość dobrze ułożona, że późniejsze ćwiczenia dzięki tym początkowym lżejszym powinno się dać zrobić. Sam jeszcze nie doszedłem to tamtych ciężkich ćwiczeń ale myśle że da się rade. Zawsze możesz potrenować do IV poziomu, a po tem sam stwierdzisz czy pasuje ci on :D Zobaczysz efekty i rezultat na sobie. Metoda głównie jest treningiem wytrzymałościowym ale przy diecie napewno złapiesz troche masy

...................................................................

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pompki na klatkę lejkowatą? POMOCY

Następny temat

Czy moje ćwiczenia wystarczą?

WHEY premium