SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy boks umiera na "rzecz" MMA??

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61927

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Rozmawialiśmy o popularności, chyba, że chcemy dyskutować teraz też o popularności K1 vs MMA to okej. Myślałem, że o samych dyscyplinach. Bo o samych zawodnikach czy galach to wiem bardzo niewiele.

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 530 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
No chodziło mi o popularność a że rozmowa bedzie "zbaczać" to wiadomo i nie da sie uniknąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
też chce soga.
napewno odbije

ps. dzięki rendan soga odbiłem

Zmieniony przez - koks4444 w dniu 2009-08-26 10:00:17

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1603 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24079









Co was bardziej rajcuje?
Wielu młodych ludzi myśli, że mma to walka na ulicy, a forach takich jak te wszyscy mówią, że ulica to nie ring, ale patrząc na walki mma mam wrażenie, że i tak nic więcej bym nie zrobił niż to co na treningu.
Co do bij na ulicy to się z tobą paco nie zgodze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Mnie bardziej rajcują nokauty w boksie. Może nie są efektowniejsze (chociaż nie zawsze, jak po ciosie gość wylatuje z ringu xD), ale wynikają często dużo bardziej z techniki. No i są mniej brutalne, co także dla mnie przemawia zdecydowanie za boksem. Ale wiadomo jakie jest społeczeństwo i wiadomo, że 8 na 10 osób będzie wolało oglądać brutalne MMA niż techniczny ładny boks.

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 830 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5179
także wolę KO z boksu,a co do tych sterydów więcej ludzi z mma bierze i to z czołówki np.Leasner,Wanderlei Silva,Shark,Huges,GSP ci ludzie do walki bez pompy nie wchodzą także wybaczcie.

a Bokserzy na bank też biorą ale nie takie sławy jak w mma a jak już brali to nie wychodziło to w obieg zwykłych ludzi

Jestem Szefem własnego życia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
to jest pewne że zawodnicy MMA i boksu biorą sterydy i nie ma różnicy na sterydach wychodzą wszyscy, jak chce się walczyć na najwyższym poziomie doping,dieta i suplementacja jest niezbędna,
tak jest w każdym sporcie uprawianym zawodowo.

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 830 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5179
a młodsi ludzie wolą MMA i rajcują się tym bo można praktycznie wszystko i kopać po głowach, kochają krew , idą na jeden trening i już są mistrzami na ulicy :/

MMA to także szczęście jeden celny cios i kaplica a w boksie trzeba się trochę napracować , także może to być jeden cios ale o wiele trudniej go zadać dlatego trzeba mieć umiejętności i technike

Jestem Szefem własnego życia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
to wiem ale trzeba brać pod uwage że rękawice w mma są lżejsze bo ważą tylko 4 uncje.

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 830 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5179
ale jak już biorą i muszą brać niech nie wychodzi to na zewnątrz w MMA co rusz słyszy się o nowych kosiarzach a w boksie nie często i to zazwyczaj nieznaczący zawodnicy.

Jestem Szefem własnego życia

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do kiedy rozciaganie???

Następny temat

implanty a k-1...

WHEY premium