SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy boks umiera na "rzecz" MMA??

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 189
Jeżeli gala UFC sprzedaje sie lepij niż powrót walka Floyda z Marquezem, wdodatku w dni jakiś meksykańskich świąt to chyba jest jasny znak że boks przegrywa ? Powrót Mayweathera, reklama walki przez najróżniejsze sposoby nie daje rady to coś musi być na rzeczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 165 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 658
hahaha gala UFC 103 na bank nie przebije Floyda...dalej mnie ciekawi PPV gali poprzedniej UFC haha

.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 501 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3582
cigi gdzie pisze że gala UFC 103 sprzedaje się lepiej niż Floyd vs Don Juan??. Napisałem że gala z Floydem sprzedaje się dosyc słabo, co nie znaczy że UFC ją przebije. Napisałem znak zapytania na koncu. W każdym bądz razie 19 września pokaże dobitnie kto wygrywa...Aż się boje

Zmieniony przez - WBC22 w dniu 2009-09-03 22:40:49

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 189
Zawodowy boks padł na kolana i jest właśnie liczony. Może się podnieść, pod warunkiem że wesprze się na mieszanych sztukach walki (MMA). Rękę już wyciągnął. Starcie Tomasza Adamka z Andrzejem Gołotą nazywane jest polską walką stulecia. Tyle że jej produkcją zajmie się firma, która od kilku lat robi Konfrontację Sztuk Walki i uczyniła z niej jedną z największych tego typu imprez w Europie. Ba! W walce o widza Adamek i Gołota mogą przegrać z KSW, która w grudniu organizuje swoją "walkę stulecia": Mariusz Pudzianowski kontra Marcin Najman.

- Myślę, że mamy szansę przebić boks o jakieś dwa miliony widzów przed telewizorami - odważnie zapowiada Martin Lewandowski, organizator KSW i producent starcia Adamek - Gołota

bokser.org

MMA wygrywa,skoro głupie ksw przebije w polsce taką walke jak Gołota Adamek to to chyba wszystko na mówi o obecnej sytuacji. MMA jest bardziej widowiskowe, w boksie coraz częsciej wyniki walk to pomyłki, a na ringu zamiast sportowców widać emerytów..przykłady można mnożyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 501 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3582
cigi twój post jest tak głupi że nie warto odpisywać. Naucz się czytać. Masz wyjaśnienie wyżej co i dlaczego. Oto film HBO promujący walkę Floyda z Marquezem.Coś pięknego!!!



Zmieniony przez - WBC22 w dniu 2009-09-05 12:20:32

Zmieniony przez - WBC22 w dniu 2009-09-05 12:21:02

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 501 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3582
Dorzucam jeszcze ciekawy artykuł o "pięknisiu" http://www.menshealth.pl/fitness/Floyd-Mayweather-Jr-mistrz-motywacji-3536.html 

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 189
mma nie potrzebuje jakiś głupich 24/7 żeby sie lepiej sprzedawała. Spójrzcie prawdzie w oczy. Boks umiera, ile gal boksu ppv pokozało hbo a ile gal mma ? statystyki mówią prawde co ludzie chętniej oglądają.
...
Napisał(a)
Usunięty przez OloKK za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 165 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 658

.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 501 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3582
Nie można mieć problemów z mózgiem, kiedy go się nie ma. UFC robi więcej "filmików" niż myślisz, napewno znacznie więcej niż boks. Skoro tak jest to kto upada? Jak wynika z twojego toku myślenia (bez mózgu, da się?) UFC upada To jest promocja, mają na to kase, mają poparcie potężnej telewizji HBO, więc to robią. Nawet jak pojedynek Floyda sprzedaje się słabiej niż się spodziewano, to i tak jestem dziwnie pewny, że przebije UFC w PPV. Wspomnisz moje słowa po 19 września. W odwrotnej sytuacji przeprowadzę się do Tybetu i będe...

Zmieniony przez - WBC22 w dniu 2009-09-05 16:15:48

Zmieniony przez - WBC22 w dniu 2009-09-05 16:16:25

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 189
Nie nie jestem poprostu tak zapatrzony w boks zebym dał sobie nick federacji bokserskiej :D i potrafie dostrzec coraz to większą popularność mma. Boks już się nie sprzedaje tak dobrze. Ci co organizują w grudniu walke Najmana z Pudzianem sami mówią że mogą spokojnie przebić walkje Gołoty z Adamkiem. w stanach również HBO częsciej pokazuje mma niż boks, a walka z Floyda w ppv nie sprzedaje się tak dobrze jak byłoby to pare lat temu. Wy tego nie widzicie ? Liczby mówią same za siebie. pa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do kiedy rozciaganie???

Następny temat

implanty a k-1...

WHEY premium