SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy boks umiera na "rzecz" MMA??

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61788

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 530 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
Paco uwierz mi na słowo że powolniakiem nie jestem. Ale jakbyś chciał wiedzieć to chwytacze zdają sobie sprawe z tego co ty im możesz zrobić a większość z nich na szykość też nie narzeka więc nie bądź taki pewny. A zaskoczenie to zupełnie inna sprawa mówimy o walce na którą są przygotowane obie strony.

@WBC - mówiłeś o chwytaczach którzy lekceważą udeżaczy. Tutaj masz żywy przykład że jest na odwrót

@paco - nikomu nie wchodze w tyłek po prostu wiem co mówie. Uderzacze nie mają monoplu na wygrywanie i musisz sie z tym pogodzić.

Zmieniony przez - Arek KB w dniu 2009-08-26 14:07:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 830 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5179
oj Arek człowieku dobra lece przykładem Paweł Nastula chwytacz jak ich mało i co polazł do mma i co osiągnął nic,następny przykład Bustamante co on osiągnął także nie zawiele, jedyny przykład który stawia bjj na górze to Nogeira były mistzr Pride i UFC



chcesz się założyć że najlepszym sportem walki jest boks oj przegrał byś ...boks potem MT..potem Kick aaa póżniej dopiero inne

Zmieniony przez - Paco19 w dniu 2009-08-26 14:11:14

Jestem Szefem własnego życia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 530 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
A z kim Nastek walczył:
Minotauro - bjjtowiec(chwytacz)
Emelianenko - sambista (chwytacz)
Edson - nie wiem ale Nastek wygrał więc znowu górą chwytach
Barnett - zapasior (chwytacz)

Widzisz tu jakichś uderzaczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 830 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5179
dobrze to nie zmienia faktu że boks jest najlepszy chłopie nawet Fedor nie dał by rady Mikowi Tysonowi w swoich najlepszych czasach

Jestem Szefem własnego życia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 530 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
Na zasadach boksu na pewno nie! Na zasadach MMA poskładał by Tysona w kostke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 830 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5179
ich walka trwała by niecałą minutę na korzyść Tysona

Jestem Szefem własnego życia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 830 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5179
hahaha na zasadach MMA to trwało by to sekundy na korzyść Mika

tyson był zbyt fenomenalny


i nie ma co się tu spierać

Zmieniony przez - Paco19 w dniu 2009-08-26 14:16:38

Jestem Szefem własnego życia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 530 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
A skąd taka pewność?
Nie ma sie co spierać bo ty znasz prawde objawioną? Nie sądze

Zmieniony przez - Arek KB w dniu 2009-08-26 14:17:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 830 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5179
żle zrozumiałeś ponownie...,,nie ma co tu się spierać,,czyli ty i ja nie wiemy jak by to było:)

Jestem Szefem własnego życia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
oj Arek człowieku dobra lece przykładem Paweł Nastula chwytacz jak ich mało i co polazł do mma i co osiągnął nic,następny przykład Bustamante co on osiągnął także nie zawiele, jedyny przykład który stawia bjj na górze to Nogeira były mistzr Pride i UFC
O Fiodorze zapomniałeś... on też jest chwytaczem
Zresztą w tej chwili jak ktoś startuje w mma jest zorientowany w każdej płaszczyźnie walki, więc to też jest inna sytuacja, wcześniej mówiłeś o ,,czystym" boksie.

Zresztą sam mówiłeś że w MMA startują zawodnicy słabsi od bokserów więc nie rozumiem czego jako miernik skuteczności teraz podajesz właśnie te walki.
Co do włażenia w dupę chwytaczom to trochę głupie rozumowanie,mówię że tamto jest dobre bo wg mnie jest więc się podlizuję...

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do kiedy rozciaganie???

Następny temat

implanty a k-1...

WHEY premium