SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

implanty a k-1...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6528

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 698
Witam.
Mam pytanie na które nie znalazłem odpowiedzi w szukajce ( a jednak wszystkiego tam nie ma:p).Czy znacie kogoś kto występuje w formule k-1 albo nawet w boksie i ma implanty? Chodzi mi o implanty zębne czy można z takimi sztucznymi zębami uprawiać tego typu sporty? Wiem że trenować to można tak dla siebie ale czy zawodowo lekarz dopuściłby taką osobę do walk?Wiele sławnych bokserów którzy mają kase mogłoby sobie zrobić takie zęby mimo to taki Tyson ma porozbijane :P .Może wiązałoby się to z zakończeniem kariery? Czy może nie przykładają do wygłądu tak wielkiej wagi?

Pacierza i wódki nie odmawiam.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29456
Bieganie jak najbardziej.Najpierw biegaj stałym tempem pózniej możesz porobic interwały.Są tez inne sposoby na wyrobienie kondycji.Poszukaj,na forum jest masa artykułów o tym.Jak chcesz się wzmocnić siłowo to zrób odpowiedni trening na siłowni np weidera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Tyson ma wyiebane.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2778
ja mam sztuczna jedynke i teraz bede mial 2 i jakos startowalem w zawodach co prawda amatorskich a nie zawodowych ale moim zdaniem nie powinno byc zadnego problemu ze startami zawodowymi wkoncu bez zebow mozna zyc heh

"...pelna koncentracja ochraniacz do geby
tarcza,zwarte lokcie,zacisniete zeby,
lokcie zakrywaja miekkie brzucha czesci,
na dystans trzymaja niebezpieczne piesci..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 698
A jeżeli chodzi tu o 10 zębów xD

Pacierza i wódki nie odmawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Zębami nie walczy

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2778
A jeżeli chodzi tu o 10 zębów xD

to co Ty zrobiles ze nie masz 10 zebow (jesli mozna wiedziec)

"...pelna koncentracja ochraniacz do geby
tarcza,zwarte lokcie,zacisniete zeby,
lokcie zakrywaja miekkie brzucha czesci,
na dystans trzymaja niebezpieczne piesci..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 698
Można wiedzieć:) nie wyrosły mi i mam zmułe :) ale w wieku 18-19lat już zacznął mi wstawiać implanty nie mam głównie tych z tyłu... teraz coraz więcej osób ma ubytki w uzębieniu często 1-3 ale u mnie troche więcej tego jest:D.Mam jeszcze jedno pytanie bo chciałem się zapisać na boks ale matka powiedziała "zobaczymy co powie lekarz" a lekarzem byla akurat kobieta i wiecie jak to jest z babami "jest wiele fajniejszych sportów..." i taka gadka... jakbym zaczął ćwiczyć sw w wieku 18-19 lat to z kariery nic by nie było prawda? nie chodzi mi tu żeby być jakąś gwiazdą typu dekkers czy tyson ale chciałbym osiągnąć pewien cel :) jak na razie to tylko wchodzi w grę siłka (już rok :P) i podnoszenie wytrzymałości bieganie.pływanie itd. więc jak to jest z sw? zakładając że zapisze sie na coś w wieku 19 lat?Nie pocieszajcie mnie walcie prosto:P pozdro

Pacierza i wódki nie odmawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2778
ja nie widze problemu kolega zaczynal cwiczyc w wieku 19 lat i teraz jest mistrzem polski (amatorow) wiec nie martw sie na zapas wszystko jest kwestia podejscia do treningow:)

"...pelna koncentracja ochraniacz do geby
tarcza,zwarte lokcie,zacisniete zeby,
lokcie zakrywaja miekkie brzucha czesci,
na dystans trzymaja niebezpieczne piesci..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 698
Zapał jest ale czy przeciwności losu nie ma to jest pytanie:) Z drugiej strony patrząc najlepsi trenują od młodego wieku... a w wieku 18-19 lat mają już wygrane.

Pacierza i wódki nie odmawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2778
Mysle ze jak wyposazysz sie w dobry ochraniacz to nie powinno byc problemu:) na allegro sa fajne ochraniacze po 50-100zl powinien wystarczyc, no ale gwarancji nie daje;)

"...pelna koncentracja ochraniacz do geby
tarcza,zwarte lokcie,zacisniete zeby,
lokcie zakrywaja miekkie brzucha czesci,
na dystans trzymaja niebezpieczne piesci..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 698
to może ktoś jeszcze się wypowie:)
P.S. dzięki thaiboxer :)

Pacierza i wódki nie odmawiam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy boks umiera na "rzecz" MMA??

Następny temat

Treningi Boksu

WHEY premium