Anastasiya Kvitko (24l.) z Rosji dzięki swoim pokaźnych rozmiarów pośladkom zyskała popularność w sieci i przydomek "rosyjska Kim Kardashian”. Co na to Anastasiya? Powiedziała:

„Lubię Kim Kardashian, ale nie podoba mi się porównywanie do niej - jest daleko za mną.”

Zdjęcia, które publikuje na Instagramie, przeważnie mają około 200 tysięcy polubień. Co prawda fotki są mocno wyretuszowane przez Anastasiye, ale fanom, których ma ponad 10 milionów, w ogóle to nie przeszkadza. W wywiadzie dla Daily Mail powiedziała, że dawniej trenowała lekkoatletykę, a teraz stara się po prostu być w formie i dbać o swoje ciało. Trenuje cztery razy w tygodniu, nie je mięsa, unika fast foodów i po prostu zdrowo się odżywia.

Dodała również, że jedynym zabiegiem chirurgicznym, jaki kiedykolwiek miała, było usunięcie wyrostka robaczkowego. Nie wszyscy jednak wierzą w to, co mówi… Ale Rosjanka w ogóle nie przejmuje się tym, co o niej piszą. Uważa się za doskonałą i mówi, że nie chce niczego zmieniać w swoim wyglądzie. A Wy jak myślicie? Doskonała czy jednak nie?

Komentarze (7)
lordknaga

ruscy to maja mniemanie o sobie, laska po ilustam operacjach plastycznych, z kinolem jak maly siusiak i twarza jak jakis pokemon ale jest znana bardziej od ksrdaszjanki, ktora ma na samym insta ze 150mln followerosow? gdyby nie ta kiczowata apka, to by nik o niej nie wiedzial, jak zreszta o 99% reszty fithalin...

7
anubis84

Mnie tak się nie podoba, pewnie fajniej wyglądala przed tymi operacjami, jak się jakieś robi to trzeba wiedzieć jak i po co te operacje. Gora jeszcze ok ale dół strasznie wyglada.

1
lordknaga

ta dupe, ktora nie moze sie zmiescic na kiblu, to ma taka od urodzenia, przeciez napisala, ze jedyna operacje jaka miala, to usuniecie wyrostka %-)

0
anubis84

jak była mała to matka chyba w foremkę ja kładła %-)

2
milwall

Co się czepiacie, dobrze wygląda, szarpałby jak Reksio szynkę ;-)

2
domosos

Pewnie lepiej by wyglądała gdyby nie te wszytskie operacje.

0
skorupski

Trzecie zdjecie od góry twarz jeszcze fajnie wygląda, bo reszt strasznie przerobiona już, nie wie czy to makijaż czy kolejne operacje.

0